1. 11.
  bi kitaptan yola çıkılarak tasarlanmış, görüntü kalitesi, karakterleri, olay örgüsü ile bağımlısı olmanıza sebebiyet verecek her öğeyi içinde bulunduran oyun ötesi şey...
  5 ... petibör
 2. 12.
  once level 60 olduk.Yetmedi Tier 1 epic topladik.Yetmedi tier 2 epiclere geçtik.Akabinde yeni Tier 0.5 setler cikti hatri kalmasin dedik onlari da topladik.Yeni instance di yeni setti derken omrumuzu yedi world of warcraft.

  Bunun yaninda birakilinca gurur duyulan fakat en fazla 2 hafta ayri kalinabilen oyundur.

  (bkz: ben bugun bunu gordum)
  3 ... az laf cok seks
 3. 13.
  pvp battlegrounds olayı gelmeden önce haldır huldur orgrimmar meydan savaslarinin oldugu, türkiye'nin inanılmaz yavas (bandwidth olarak değil latency olarak) bağlantısına rağmen inanılmaz zevk verirken * şimdi çoluk çocuğun eline düşmüş, hayatta hiçbir halt yiyemeyen kişilerin ejderi de keserim altınları da alırım modunda oynadığı, level 60 olup 40 kişilik instance'lara dalınca bir kaç hafta oyalayan ancak bir müddet sonra, biraz da türk telekom sayesinde, oyundan soğuduğunuz ama içten içe açlık hissettiğiniz, filmi yapılsa da izlesek dedirten evren.. *
  3 ... sengitbalikgelsin
 4. 14.
  Fenerli serhat undeadleth de süper oynuyor,Oha tarkan kibariye ile duel yapmış.Gibi cümleler kurduran ulan ben bu oyunu oynamıyorum ben bu oyunu yaşıyorum dedirten hayatı ciddi anlamda tehtid eden , Tekel in sigaralar üzerine yazdığı yazıları ülke sınırından içeri giren her world of warcraft cd sinin üzerine yazmasını istedigim başlamayanları şanslı hissetmemi sağlayan mmorpg.
  5 ... aktif matkap
 5. 15.
  multiple realms battlegrounds olayını çıkarcam diye 2 günlük bakıma girmiş oyundur sabır küpümüzdür
  2 ... az laf cok seks
 6. 16.
  hellscream serverında smyrna karakteriyle oynarken arkadaşım mamandi ile birlikte at almak için özellikle para biriktirdiğim oyun.yaratıkların üzerinden ne bulursam alarak sattığım bunun sonucunda hep zengin olmam sonucunda arkadaşımın oha ithamlarına maruz kalmamla gönlüme taht kuran oyundur.zaten sonrasında gönlünü almışımdır ve ona bir at hediye etmişimdir.böylece oha sözü yerine yuh demeyi tercih etmeye başlamıştır.almışımdır almasına ama cüce karakteri olduğu için attan çok bir keçiyi andırmaktadır.güzel bir oyundur.fakat fazla zaman harcanmamalıdır.
  2 -1 ... hakande84
 7. 17.
  ölen world pvp si yeniliklerle canlandırılmaya çalışılan oyun..
  1 ... aktif matkap
 8. 18.
  dün bi rogueun bana yaptığı* 3239 ambush damageından sonra karekteri silmeme ramak bırakan oyundur
  5 ... az laf cok seks
 9. 19.
  ingilizce bilmeyenlerin asla oynayamayacağı oyun.
  (bkz: beni tanıdılar sen kaç)
  3 -4 ... osmanthegral
 10. 20.
  4 aydır maddi kısıtsızlıklar yüzünden kapalı olan hesabın an ve an açılma isteği duyulan oyundur. oynasam mı diyim son yamayı indiriyim diyorum 100/450 mb iniyor, yok başlamıycam gene diyorum ve bu 1-2 günde kendini tekrarlıyor. garibim 55 gnome rogue kaldı öyle, of 60 orc hunterim ayicigim, kedicigim, aslancigim öyle beni bekliyorlar, beslemedik de uzun zamandır ölmeseler bari.
  5 ... sengitbalikgelsin