1. 80.
  şu sıralar çileden çıkaran oyun. Yok hayır sorun oyunda değil. Sorun sürekli embesillerle aynı takıma beni koymasında.
  ... falana filana gerek yok
 2. 81.
  emek zaman hırsızı oyundur. şöyle ki:
  2-3 saat oyunu oynadınız saat 23.45 civarı. yatıp uyumak lazım ama o da ne bir kere daha mı savaş butonuna tıklasanız ? bir savaş altı üstü beş dakika. beş dakika derken saat olmuş 2.14 siz ağzınızdan salyalar akarak küfür kıyamet hırs ve öfkyele tank kovalarken uyku düzeniniz fatmagüle döner. ertesi gün yapacağınız işleri unutun. çünkü siz beyninizi dinlendirmek yerine daha beter yordunuz. hemde stres oldunuz 4-5 tane oyunu bilmez zerzevat yüzünden. evet bir ekiple birlikte oynamıyorsanız her savaşa rastgele oyuncularla girersiniz. bu rastgele oyuncular genellikle kafasına göre takılır. mal gibi patlarsınız bi yerlerde. tüm bunların sonunda elinize geçecek koca bir hiçtir.

  çok farklı online oyunlar oynamış birisi olarak şunu belirtmek isterim ki en bağımlı oyuncular bile bir süre sonra bıraktı bu oyunları. genel sıralamada derece yapan efsane oyuncular bile hesaplarını bir başına bırakıp gittiler. peki sorarım değer mi günlerce bu oyun başında vakit öldürmeye. hem de birgün sıkılıp bırakacağınızı bile bile. hiç mi işin gücün yok sevgili kardeşim. oyun mu oynayacaksın indir cod tarzı bi oyun sık sağa sola 2 saatte bitir. sende rahatla hayat düzeninde bozulmasın. cod sıkıcı deme wot daha beter sıkıcı. dönüp dolaşıp oynayabileceğin ortalama 10 tane harita, ne kadar üst tier tanka geçsende muhabbet hep aynı. sen güçlendikçe daha güçlü adamlarla yüzleşiyorsun zira, becereksiz zerzevatlar ki bu en beter yönü. bir takım oyunu olduğu için super hero gibi her yeri sen kurtaramıyorsun. hele spot diye bi terane var ki missle cruise atıyor adeta kafana zalimler. 1-1 mücadelede zafer çığlıklarını basmak üzereyken tankın tareti önce havaya yükseliyor sonra kendini toprağın kara kollarına bırakıyor. sen delikanlıca mücadele ederken 6 yönden mermiler yağdığında kafana, takım arkadaşlarının daha geride kayaların ardında gizlendiğini fark ettiğinde zevk değil acı duyuyorsun. ortada bırakılmışlığın tribini yaşıyorsun. ulan altı üstü oyun lan deme öyle olmuyo işte. 2 gün oynadıktan sonra oyunu biraz kavradıktan sonra oyun, oyun olarak kalmıyor.

  son olarak eğer yüksek internet hızınız, kaliteli bir donanımınız yoksa hiç bulaşmayın. siz adamlara nişan almaya çalışırken tankınız kevgire dönüyor.

  öğrenciyseniz oynamayın sıkıldıkça beş dakika wot atayım deyip saatler orada geçiyor. beyin uyuşuyor falan. hüzün keder falan. uyku bozuklukları falan. triptonik ergenus tavırları falan.

  sevgiliniz varsa oynamayın gidin ona şiir yazın boncuk alıp kolye yapın kek börek yapın daha çok faydasını görürsünüz. sevgiyle bakan bir çift göz, bir çift tatlı söz, boynunuza dolanmış bir çift kol 15 adama tek atmaktan daha değerlidir diye düşünüyorum.
  4 -1 ... panzerkampfwagen
 3. 82.
  Bir oturuşda 3 gün boyunca aralıksız oynayabildigim bir oyundur. Oturduğunuz yerde elleriniz titrer bir şekilde sizi terler içinde bırakan bir oyundur. Son güncellemesini seveyim artık bilgisayarımın kaldıramadığı bir oyundur. M18 Hellcat* i sevdiğim için oynamayı bırakmak istemediğim bir oyundur da.

  ( lagdan ve pingten oynayamadığım için Lol'e başlamış ve o oyunu da Zed' i çok sevdiğim için oynamış bulunuyorum.) mutsuz da sayılmam. Keşke biraz daha bilgisayarda zamanım olsa.
  ... quaint
 4. 83.
  indirip 30 dk boyunca dayanabildiğim oyundur. sik gibi bir tane light tank vermişler sürmeye utanıyorum. oysa ben vateran tiger, super persing, elefent yada is3 ile yardıracağım hayaliyle indirmiştim.
  1 ... chirac
 5. 84.
  4 senedir ara ara oynadığım oyun. en yüksek seviyeye sahip tankım 9.seviye e-75. bir ara bayağı hırslanıp löwe almıştım daha sonra doğru düzgün kasmadım bile. her gün en fazla 2 maç attıktan sonra sıkılıp kapatıyorum.
  -1 ... hiclikten gelen
 6. 85.
  2 gündür benim de tablet ten sardırdığım oyundur.
  Lan iş yerinde bile arada açıp yardırıyorum... Tabii iş yeri burası ilgin dağılınca bakıyorsun

  onlar yardırmış..

  Tankların Level leri olduğunu girer girmez anlıyorsun. Anlıyorsun da, bir iki maç sonrası 10 tane atıp etrafında türlü cambazlıklarla arkasında kaldığım tankta tek bir çizik bile atamamak acaip moral bozmaya başlıyor. O vakitten sonra ne bok yiyeceksin bir de tek kalmışsan..:?!?!

  Artık oyle bir durumda kaçıyorum. Sonuç değişmese de tankımı patlatmam arkadaş...
  1 ... scorpioraptor
 7. 86.
  Telefonumda çok yer kapladığı için silmeyi planladığım Oyun. Ulan 2,5 gb oyun mu olur. Detaylara gelince, oyun kaliteli ama çok zor. benim fikrim, oyunlar adı üstünde eğlence için yapılmıştır insanlar sinir olsun diye değil dolayısıyla oynarken delirebilirsiniz hatta küfür etmekten ağzınız yamulabilir. bir başka kötü yanıda nazi almanyası tanklarını zayıf yapmışlar. ikinci dünya savaşında almanların tankları diğer tanklardan çok daha güçlüydü bu nedenle oyundan biraz daha uzaklaştım. tabii telefondaki uygulamasından bahsediyorum bilgisayarda hiç oynamadım
  ... because iam batman
 8. 87.
  Bir yere kadar sonra para vermezseniz. attığınız mermiler kaşıntı yapıyor. Mermi yediğinizde de ölüyorsunuz...

  Para bayılmanız gerekiyor. Ben ki ogame oyununa para bayılmadan onlarca rip basmış bri adamım. asla para vermem.

  Sonuç güzel yapılmış boktan işletilen bir oyun.
  1 -1 ... scorpioraptor
 9. 88.
  şu an oynadığım, tankların dünyası anlamına gelen oyun.
  ... hic et nunc
 10. 89.
  Alman tankı tigerın üstün güç kazandırdığı oyun.
  -1 ... sigaraicmeyencarsitaraftari