bugün

natural burn killers' taki başarısının sırrı aslında büyük bir marujana savunucusu olmasıdır.
terrence malick'in ince kırmızı hat filminde götü patlayan askerdir.
cheers dizisindeki şapşal garson tipi de ilk önemli rollerindendir.
White men can't jump'da wesley snipes ile beraber rol almıştır.
en son no country for old men 'de rol alan aktördür.
antalyaya geldiklerinde;

bir götü yalanmadığı kalan,

cool holivud starı havalarında, yanında üç beş eskort hatun ile kasım kasım kasılan, sarhoş ve dünyayı ben yarattım havasında ki

michael madsen'a

sessiz sakin ama gerçekten sakin, gidip,

adam ol lan, diyen adam..

daha bir sevdim sonra..
no country for old men'de javier bardem'le karşılıklı oynadığı sahne uzun süre akıllardan çıkmayacak aktör.
yan veya baş rol farketmeksizin oynadığı her karakterin başarıyla altından kalkabilen oyuncudur. 2 dakikalık rol verin, * onu da çıkar babalar gibi oynar. antalya'da yıldız hastalığı kapristen uzak tavırlarıyla bir kez daha duyduğumuz saygıyı tazelemiştir.
Zombieland filminde mallory knox suz kaldığı için kişisel üzüntü yaşadığım. amerikan sinemasının yarattığı en cool oyunculardan biri.

kana susamış filmlerin fazgeçilmez aktörü.
yan rollerde görüyorum kendisini son zamanlarda, ara ara denk geliyor orada burada, lakin bu kadarından fazlasını hakediyor kendisi entry babında. bearfest 2012 zombieland
oynayamayacağı bir rol var mıdır acaba diye merak edilesi insan.
Gta 5 teki trevor a benzetilen oyuncu. (Tarz olarak).
çok farklı rollerde görebildiğimiz nadir oyunculardan.

her kalıba hakkıyla girebiliyor. kendisine başarılar.
(d. 23 Temmuz 1961) ABD'li Emmy Ödüllü aktör ve Akademi Ödülü adayıdır. 1997 yılında The People vs. Larry Flynt filmi ile En iyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterilmiştir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Woody_Harrelson
bugün doğum günüdür. 56 yaşına girmiştir.

babası 7 yaşındayken teksaslı bir iş adamını öldürmüştür.
The Glass Castle'da görüp de yaşlanmış olmasına üzüldüğüm dev aktör. Hiç Oskar kazanmamış olması bile iyi oyunculuğunun kanıtıdır. Natural Born Killers'taki performansı unutulmayacaklardan, Türkiye'de onun tırnağı olabilecek bir aktör var mı diye düşünmekteyim.
2 cocuklu amerikan çomari baba rollerinin aranan adami.
bombastik mimikleri ile film performanslarına çok şey katan başarılı oyuncu.