1. 1.
  evlatlığıyla evlenen, woody allen gerçeğidir. yazdığı, oynadığı ve yönettiği filmlerin hepsi saçma sapan filmlerdir. neden bu kadar övülüyor anlamak mümkün değil.

  yahu hamidolar, şu adamın filmlerini beğenenen insanda zerre iq yoktur. allah'ın hilkat garibası işte, yahudi lobisinin abarttığı tırt sinemacılardan biri de bu; diğerleri de quentin tarantino, steven spielberg, roman polanski gibi isimler.

  new yorker bir insan olduğunu zanneden woody'nin, annie hall, manhattan murder mystery, maç sayısı gibi filmlerini izledim ama o kadar zeka fışkırdığı iddia edilen filmlerinde bir sik göremedim afedersin. saçma sapan diyaloglar; filmin ortasında kameramanla sojbete girme ve senaryonun dışına çıkmalar filan.

  yahu sıçıp batırmış, sinemanın saygınlığını ayaklar altına almış bu azgın tekeye, bir de saygı mı gösteriyorsunuz.

  hep yahudi lobisinin, sizin gibi saftiriklere kakalamaları bunlar.
  4 -2 ... espri yapamayan adam
 2. 2.
  woody allen'ın tüm filmlerini izlemiş sinema aşığı bir insan olarak görüşüm şu: woody allen abartılmış bir sinemacıdır ama tırt bir sinemacı değildir. bence değerli bir yönetmendir. filmlerinin hepsini olmasa da bazılarını çok severim. kimi filmleri gereksiz kimileri vasat kimileri ise çok iyidir. iyi filmlerini izlemek beni mutlu eder. filmlerinde herkes kendisinden bir şeyler bulabilir. kamera arkasında kalması beni daha çok memnun eder. ismi geçen her yönetmen ayrı ayrı önemlidir farklı yerdedir. her filmleri iyi değildir ama iyi filmler çıkarmışlardır. woody allen sevdiğim bir sinemacıdır. abartıldığı doğrudur ama boş ta değildir.
  1 ... antikaromantika
 3. 3.
  özel hayatı beni ilgilendirme kimsenin ama hakettiğinden fazla değer gördüğü bir sinemacı olarak, su götürmez bir gerçektir. Türkiyede de buna benzer ulusal örneklerimiz vardır ama isim vermeye gerek yok.
  ... altair