1. 126.
  Gitmeden önce 20 tane entryimi açık oylamış uzırrr. Seni yerim be, durup dururken niye silik olup gittin anlamadım ama olur da şayet bir gün geri dönersen bana bir selam vermeyi unutma.

  Hep mutlu kal, hayatın hep güzel olsun, hayallerin, mutluluğun hiç sönmesin bu kısa serüvende az da olsa tanıdık birbirimizi beni değerli hissettiğin ve de hissettirdiğin için teşekkür ederim hoşçakal...
  3 -3 ... mother helen
 2. 127.
  Bu Yazarın negatif hiçbir şeyini göremezsiniz.

  Aramızda bulunduğu süre içinde pozitif olmak nedir ders verircesine gösteren yazardı kendisi.

  Kıskanç ve problemli zübükler haricinde sözlükte sevmeyen kişi yoktur sanıyorum. Ve Bu durum Artı vermesi ile alakalı değil.

  sizinle karşı fikirde bile olsa, düşüncelerini karşı tarafa bile sempatik görünecek şekilde anlatabilmesinden ileri geliyordu bu sempatiklik. Ben böyle birisi olamadım ama olmayı isterdim.

  Bu leş ortama ara ara böyle parlayan kişiler geliyor ve maalesef kısa sürede gidiyorlar çünkü aramızda evlat olsalar sevilmeyecek tipler var. Gidişi üzücü. Kendisini gene bekleriz.
  5 -3 ... new kid on the block
 3. 128.
  Neden gittiğine anlam veremediğim yazar.
  Kendisini tanıyamadan çekip gitmesi olmadı.
  ... kafir cinn
 4. 129.
  Sohbeti iyi biriydi, seri artılardı moralimizi düzeltirdi. Gitmesi kötü oldu efendim.
  1 -3 ... mutedilyobaz67
 5. 130.
  artı vermesini geçtim, karşı fikirlerde olsak bile dinliyor dinletiyordu. bu çocuğu sevmeyenlerin muhtemelen mental sorunları vardır.
  -1 ... eddie gluskin
 6. 131.
  Iyi bi yazardı. gençti. helvasını kavuralım bari.
  2 -1 ... lidyanetya001