bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çerçeveletip, duvara asmaktan daha doğal olaydır. gönderiyoruz da, nereye gittiği bile belli değil aslında.
    8 ... sacriter
  2. 2.
    dogru şekilde gönderilmediği zaman sonuc alınamayan durumdur. zira raporu güzelce dürüp, okkalı bi mesaj eklersek daha ikna edici ve hafızalardan silinmeyen bi iz bırakmıs oluruz.

(bkz: windows un olusturdugu hata raporunu dürüp göndermek)
    3 ... almanca sevisen adam
  3. 3.
    - alo, bay gates, az önce türkiye'deki bir pc den hata raporu aldık efendim...
    + tamam, panik yapmayın, bende windows'un kullanım kılavuzu olacaktı, bakarız şimdi....
    -........
    + lan nerde bu kılavuz, çek yatın içine sakladıydım 10 sene evvel, bulamıyorum...
    - efendim, acilen bi yanıt vermemiz lazım bence, gönderici bizi adam yerine koymuş, rapor yollamış...
    + ya bi dur, iki ayağımı bi pabuca sokma sen de, iki dakka beklesin pezevenk...
    - ........
    + yok yok yok, yer yarıldı içine girdi a.q. mun kılavuzu... üşenmeyip bodruma bile indim pijamalarla...
    - efendim, az önce kullanıcıdan bi e-mail aldık... nooldu benim rapor, ne biçim şirketsiniz lan siz falan diyo...
    + hemen cevap yaz, bay gates yatmış , sabah uyanınca biz sizi ararız de... ben sabaha kadar illa ki bulucam o kılavuzu...
    71 -6 ... yagmurbesleyen
  4. 4.
    sonuç: sıfıra sıfır, elde var sıfır.
    1 ... surudenayrilanidealistkuzu
  5. 5.
    raporun gönderilememe hatası : "yığın çok dolu olduğundan send edilemedi" şeklinde olan feedback mekanizması.
    3 ... jackskellington
  6. 6.
    +windows bir sorunla karşılaştı ve....... gönder.

-hasan bak la bi amele daha windowsa gönderdiğini sanıdığı bi rapor gönderdi mına koyim.
    1 ... rioo
  7. 7.
    - alo bana bill gates'i bağlayın.
    + ne?
    - bağla lan. rapor gönderdik, cevap verdiğiniz yok. o kadar para bayılıyoz windows'a.
    + windows için lisans numaranızı alabilirmiyim?
    - ee şey... ben onu aslında, neyse bill'e selam söyleyin.
    8 ... south park
  8. 8.
    gönderdikte noldu lan denilen olaydır.
    ... prowolf
  9. 9.
    windows'un hatasına hatayla karşılık vermek olur. gerek yok.
    2 ... pseco
  10. 10.
    eleman: efenim türkler sürekli hata mesajı gönderiyorlar, ne yapmamızı önerir siniz?
    bill gates: siktir et, ibneler zaten korsan yazılım kullanıyorlar.
    4 -1 ... tacsiz kral
kapat