bugün

bilgisayarı milattan önce 1300'lerden kalma olduğundan windows 7'nin yavaşlattığını bilen kişidir.
(bkz: yazar burada kendisini anlatmış)
bilgisayarının driverları ve ya kullandığı programlarının en güncel halinin windows xpye uygun olduğu için mecbur kullanmak zorunda kalan insan.
cahil olduğu halde wndows yerine windows yazabilen insanlar topluluğudur.
xp'nin tadından vazgeçemeyen adamdır. ayrıca kolay ve halen daha iş görür bir işletim sistemini ne diye değiştireyim? yenilik derken ne kaçırıyoruz? windows 7 kullandığım şirket bilgisayarım halen daha canım istediğinde çay kahve getirmiyor? yada hallenince masanın altına inmiyor? ee? bence cahil sen ol.. insan da sana girsin.
windows xp'nin basit kıvraklığını 7'nin performansına, aerousuna vs.ine yeğleyen kişidir.
bilgisayara windows 7 ye uygun olmayan kişidir.
mac yerine windows kullanan kadar değildir.
halkin ve kadinlarin anlayacagi dilde soyluyorum; fakirdir. evet.
windows xp gibi neredeyse bütün açıkları en sıradan bilgisayar kullanıcıları tarafından bile çözülmüş bir işletim sistemini kullanmakta ısrarcı ve bilgisayarını virüslere açık alan olarak kullanmayı direten kişidir.
Bilgisayarı kaldırmıyordur bu olayıda kendide kaldıramıyordur.
bilgisayarının fanı bozuk olan, veya makinesi windows 7'yi kaldırmayan, belki de en önemlisi xp'nin kullanım rahatlığını 7'nin zevk veren tasarımına değişmeyen insandır.
şimdi yeni terimleri, ismileri nerden öğrenecem diyen üşengeç biri olabilir. (#14956736) entry sinde de olduğu gibi virüsler için kurmaya bakmalıdır..

'ulan gene mi değişti, şimdi para mı vereceğiz' diyen biridir, parayı tutumlu harcaması gereken biridir. 'şimdi bu gene değişir, öbür yılımı beklesem?'diye düşünen biri olabilir. 'kaçağını kurarsak yakalanırız ve hapis cezası mı ne vardı?'diyen biridir.

eski kazağını atamayanlar, ara sıra giyenler gibi duygusal biri olabilir, aslında ikisinide kurmanın bir yolu olmalıdır, ara sıra oraya takılır falan
hepsi aynı olduğu için problem yoktur.
belki de ihtiyacını windows xp de karşılıyordur denilecek söylem.
belki de ihtiyacını windows xp de karşılıyordur denilecek söylem.
genellikle dürüst insandır. ya bilgisayarı eskidir, ya bilgisayar kullanmasını çok bilmiyor olabilir, ya da windows 8-8.1-10 çöplerini kullanmaktan feragat etme kararı almıştır; ki zaten xp'nin 7'den daha kullanışlı olduğu aşikâr. 7 idare eder. 8 ve sonrası çöptür ancak aynı zamanda çöplerin stabilitesi de yüksektir.
4-5 yıldır kullanmadığım bilgisayarımı bugün açtım. baktım ki windows 7. ama herşeyi unutmuşum. özür dilerim bilgisayarım. seni unutmuşum. telefon çocuğu olmuşum. oysa ne günlerimiz geçmişti. ne anılarımız vardı..