bugün

eee uludağ sözlük'ü okumuş olsaydın, geçmezdin. burada yazdık hep, pc'niz eskiyse geçmeyin. eğer kaldıracak sisteminiz varsa da windows8 üzerine kurmayın, sıfırdan kurulum yapın geçerken diye... şimdi ağlarsın öyle, bir ikona tıklarsın, tuvalete gidersin, dönüşte hâlâ açılmamış olur program.
vallahi xp yi özledik...

bariz hatadır.
kurduğum günden beri kusursuz çalışan işletim sistemidir.

tanım: remsiz bilgisayarına windows 10 kuran yazar beyanı.
Bilgisayarına ağlayacağına işletim sistemine ağlayan yazar beyanı.
son sistem pc'leri olan zengin piçleri, bıy bıy, bizde güzel çalışıyor diyorlar. oğlum adam bilgisayarını 10 sene önce almış, çalışmıyor işte, yavaş...
WiNDOWS 7 HALA EN iYi SiSTEM OLDUĞU iÇiN BOŞ BiR HEZEYAN DEĞiLDiR.

WiNDOWS 10 A GEÇTiM BENDE HATA ETTiM.

UYUMLULUK SORUNU VAR CiDDi DERECEDE...
hala ön izleme sürümüdür. normaldir. hatalar mevcuttur.

halkımız hala beta, önizleme sürümünün ne olduğunu kavrayamadı.
wp10 da gördük forumlarda telefon açılmıyor diye başlıklar yığıldı. halbuki adamlar yazmış
"
bu bir ön sürümdür geliştricilere yöneliktir. günlük kullanıma uygun değildir.
"
micrasoft mal değil bu piyasayı kontrol eden adamlar bunlar. gelişticilerin geri dönüşleri dikkate alınarak sistem tekrar güncelleniyor.
bilgisayarımı resmen silkti
format attım.
Bu lafı çok kişiden duymama rağmen çok şükür ki ben herhangi bir problem yaşamadım.

Gerçi maşallah dediğim 3 gün yaşadığına göre yavaştan bilgisayarıma da veda edebilirim.
vallahi hata ettik.
(bkz: Kandırıldık)
Hiçbir şekilde katılmadığım sonuç.

Bendeki işletim versiyon şu bu neydi vallahi bilmiyorum; başka birinin bilgisayarını bana kakalamışlardı; Windows 10'dan önce özellikle resim video gibi görüntü unsurlarında korkunç sorunlar yaşıyordum; youtube izlemek işkenceydi, baskı almak işkenceydi, neredeyse yeni bilgisayar aldıracaktım.

Windows 10'a geçtim, bilgisayar sanki yeniden doğdu, sanki cennetten bir bahçe oldu, bu kadar hızlanacağı, böylesine düzeleceği, onca sorunun ortadan kalkacağını hiç düşünemezdim.

Şu ofisteki en isabetli kararlarımdan biridin Windows 10'a geçmek; diğer elemanların hepsi burun kıvırdılar, hala eski sorunlarıyla kucak kucağa oturuyorlar.
http://www.sosyalgundemin...4c-8aa30c807d31902218.jpg
Eski makinaların eline veren işletim sistemi.
kesinlikle doğrudur...

linux akar...