bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çoğunlukla kendi listesindeki milyonlarca şarkıdan sıkılıp farklı tadlar, heyecanlar arayan kişilerin tercih ettiği, bilgisayar başında 4 saatten fazla geçirmesine bağlı olarak oluşabilitesi yükselen durumdur.
    2 ... pasomurekkepdamlatanpilotkalem
  2. 2.
    harika olay. adamlar yapmış dedirten cinsten.
    winamp'ın üzerinde sağ tuşa tıklanır, media library tiklenir, daha sonra açılan pencerede shoutcast radyo seçilir ve oradan da müzik tarzına göre bir radyo seçilip, dinlenir.
    1 ... sacriter
  3. 3.
    insanin evinde hicbir cd ya da plak olmasina gerek birakmayan bir durum.

hayatimda winamp taki kadar cok radyo kanalinin biraraya geldigini görmedim. duyumlarima göre winamp´ta 26bin radyo kanali varmis!!!!bir tanesi 24/7 en baba rock müziklerini calarken, bir baska tanesi sirf operalarin soprano aryalarini caliyor. bir baska tanesi -ki en acayip olaylardan birisidir- müzigin belki de en zirve eserlerinden birisi j.s.bach´in org icin yazdigi müziktir. bircok kisiye göre bu 20 kalin kitaptan olusan zyklus, müzigin ulastigi en üst noktadir. bach´in org eserlerinin birkac toplam kaydi vardir. hepsi birden söyle bir 23-24 cd´lik kaplama alanina sahiptir. bu bir orgcu icin bir tür "hayat projesidir" ve bircok orgcu calmistir bütün bach´lari. bunlarin kuskusuz en iyilerinden birisi dennis schmidt in yaptigi kayittir.

benim hayret hislerim esliginde kesfetmis bulunmaktayim ki, bir tane bu shoutcast radyolarindan birisi, dennis schmidt´in bach kaydini , o 23 cd´yi, devamli olarak bastan sona calmaktadir. yani herifler 23.cd bitince gene 1.den basliyorlar.

bir baskasi sadece hic ismi duyulmamis klasik periyod bestecilerini calmaktadir. mesela moscheles, matiegka, fasch gibi...(ben bu adamlari hic duymamistim)

ben shoutcast radyoya hayret etmis bulunmaktayim. winamp in bunu bir de kaydedebildigini ögrendigimde ise...kafayi yedim. yani sirf yesillik olsun diye portekizce rock dinledim gecen gün... haber kanallari var- tonla...

valla bu radyo imkani varken, insan neredeyse kendi müziklerini winamp´a koyup calamiyo- nasilsa herhangi bir radyo kanali o müzikleri ve daha fazlasini caliyo.

cok güzel birsey cok...
    2 ... paganviodio
  4. 4.
    80's music kanallarından herhangi birisi dinlendiğinde tadından yenmeyecek olan nullsoft'un online radyo paylaşım sistemidir.
    1 ... tuningmert
kapat