1. 1.
    belçika'ya saldırmak için bahane arardım. böylece ingiltere ile hala savaşırdım fakat abd'nin desteğini alırdım. osmanlı imparatorluğu ve bulgaristan konusu aynen devam. avusturya-macaristan cephelerini de normal şekilde savunup-saldırırdım. afganistan'a daha iyi diplomatlar gönderip ingiltere'ye savaş açtırtırdım. tabi burada önemli olan afganistan'ın güşlü olması değil hindistan'daki ayaklanmalar olurdu. bu ayaklanmalar ingiltere'yi zayıflatırdı. askerlerin bir kısmını kanal cephesini desteklemek için gönderirdim. böylece hindistan düşecek, milyonlarca asker kaynağı sağlayacaktı. radar olmadığı için kimyasal gazları daha erkenden kullanıp süpriz saldırılar yapmaya çalışırdım. kanal cephesi düştükten sonra sicilya'ya çıkartma için hazır ordu bekletirdim. tabi cephe savaşlarında normal olaya devam. abd'nin o zaman nüfusunun %54'ünün alman olmasından kaynaklanması ile birlikte savaşa sokardım. rusya'da komünist devrimi destekleyip, etnik azınlıklarının bağımsızlıklarını desteklerdim. en sonunda abd ile birlikte sicilya'ya çıkartma yapıp zaten herkesin abd'de akrabasının olmasından yararlanıp cephe savaşına falan karışmadan hallederdim. dretnotları feda etmekten çekinmez, britanya kıyılarını bombalardım. tabi o zamana kadar kanada'nın güney çoktan düşmüş, japonya ve avustralya yıpranmış halde olurdu. normandiya'ya çıkartma yapıp paris'te alman zeplinleri ile drift atıp "karınla gelicen buraya" derdim. sonra cork şehrinden çıkartma yapıp irlanda halkının yine abd'de akrabalarının bulunmasından ve özgürlük istemesinden faydalanıp irlanda adasını ele geçirirdim. glasgow'da deniz savaşı yaşanırdı. alman-amerikan üstünlüğü ile sonra ermesiyle iskoçya'yı ele geçirirdim. zaten morali bitmiş olan ingilizleri cephe cephe yenip londra'da ilk coca-cola fabrikasını amerikanlara kurdururdum. zaten ingilterenin birleşik krallık'taki ingiliz topraklarına indirgeyip tüm dominyon ve uydularını serbest bırakınca tek tek teslim olurlardı. zaten bitik japonlar bir bahaneyle savaştan çekinir, çin hiç savaş açmazdı.

edit: bu imparator kırıntısı ii wilhelm değil wilhelm ii imiş. çok süper bilgiyi öğremiş oldum.
    -1 ... australia
  2. 2.
    muhtemelen kendisinin de savaş sonrasında güç bela tüydüğü hollanda'da bahçede çiçek yetiştirirken kanına girdiği onca genç için pişmanlık duymak yerine yaptığı "zihin jimnastiği."
    1 ... usualsuspects