1. 1.
    Bir haykırıştır.
    6 -5 ... n dakota
  2. 2.
    wikileaksin kurucusunu aylarca bir elçilikte kuşatma altına alanları bir kenara koyup oha amk nasıl bir ülke lan deme özgürlüğüne sahibiz ya ötesini aramayalım.
    -1 ... mavraci
  3. 3.
    salak salak konuşmanın alemi yok. avrupa birliği 30 senedir bizi almıyor. wikipedia 10 sene önce var mıydı amk! özetle avrupa birliği düşünce özgürlüğüne, eşitliğe falan pantolonun üstünden bakar. katalonya örneğinden anlarsınız.
    2 -1 ... serdarsl06
  4. 4.
    Beyinsiz entry si takmamak lazım.
    -1 ... karniyarik ici
  5. 5.
    evet wikipedia on sene önce de vardı, çünkü wikipedia 2001 de kuruldu,

t:avrupa birliğinin türkiyeyi içine sokmaması.
    2 -4 ... bdsm hayrani slut girl
  6. 6.
    Aradaki bağlantıyı sorgulayanlar.
    3 ... bilgisayar delisi
  7. 5.
    bakın arkadaşlar avrupa birliği gibi sizin deli gibi özendiğiniz ve modern olmadığımız için bizi almadıklarını düşündüğünüz oluşumların esasında insan hakları, modernlik, sekülerlik gibi şeylerin hiçbirine takılmadıklarını bilmenizi isterdim. politikadan, uluslararası ilişkilerden bu kadar anlamadığınızı bu şekilde belli etmeyin. wikipedia'nın kapalılığı, ülkedeki hukuksuzluklar, rüşvetler, liyakatsızlıklar olmasaydı da bizi sevmeyeceklerdi. bu tarz oluşumların içerisinde var olmanın veya olmamanın sizin düşündüğünüzden çok daha derin sebepleri olur. türkiye, avrupa birliğine var olduğu sürece giremez. siz de her ortamda bu konuda ağlayarak ne kadar yıkık olduğunuzu göstermeyin. yaşadığınız yere saygınız olsun biraz.
    -1 ... wesley sabbah
  8. 6.
    Beni cahil bir mal olarak kabul et ve başına bela alacağını hiç düşünme demektir.
    -1 ... thelma
  9. 7.
    wikipedia 2001'de kurulmuş. vay amk! derhal wikipedia yasağı kalksın o üyelik işlerini falan ben halledicem. bi bu kalmış amk yaa hiç haberim yok. tüh ya... hayır önceden bi söyleseniz serdar abi wikipedia engelli diye ben merkeli şeyapardım. ikna ederdim yani...

amına kodumun dingili yaa...
    -2 ... serdarsl06
  10. 8.
    Bu ülkede düşünce özgürlüğü yoktur. Ama bu ab için kabul edilir bahane üretmekten fazlası değildir. Hükümet de bunu palazlayıp millete kendi saçmalıklarını ve hatalarını örtüyor.
    Bir adam bir kadına tecavüz ediyor, bunu gören başka bir adam mahkemede ifade veriyor gördüğüne dair ve tecavüz eden adam da mahkeme salonuna diyor ki bu adam beni gözlüyor, kadın hakkında bilgisi yok, ben mağdurum aslında diyor.
    Velhasılı hükümet işi iyi yönetiyor ülkede.
    ... sogeking