bugün

Wifiye beleş girmek isteyen komşudur. Verilmemesi tavsiye edilir.
görsel
kota sınırsız zaten versen ne olacak diyen andavallar var. olayın pintilikle alakası yok ttnet zaten leş bir hizmet sunuyor olayın kota ile ilgisi yok. hız zaten 500 kb. evden zaten 2 - 3 kişi bir şeyler izliyor düşüyor 300 e. bir de verdiğin komşu girse o günde komşunun misafiri gelse o da kalksa aa dur yandan alıyoruz biz çocuklara vereyim girsinler dese 10 tane ergen yumulsa bana kalacak 30 kb hız. bu da youtube da 240 p izleyebilirsin demek. güzel bir film açmışım ilk defa 1080 p heyecanını yaşıyorum ev hanesinden biri bir şeyler izliyor tak düşüyor hız dönüp duruyor uyuz oluyorum mk.
Şifreyi verdiğiniz takdirde eskisi gibi gürültü yapamayacak komşudur.
valla bende kullanıyorum ama parasını da veriyorum.
ergen bir çocuk var ise yan komşuda asla paylaşmamak gerek
oradan şifre ile senin pc ye sızıp, mahrem detaylara erişebilir, hatta her şeyini elden geçirir.
Modemin adını sizin olduğunu belirtmeyecek bir şey yaparsanız kapınıza kimse gelemez. Geldiğinde de bizde internet yok dersiniz.

Ya da kotalı dersiniz ki şu an akn kalktı kalkalım limitsiz internet fiyatları uçuyor. Mecburen düşük fiyat ve kotalı yüksek hızlı paket kullanırsınız.
Vermeyin gitsin süperbox falan bağlatsın komşu.
şifreyi yanlış veriyorum ben genelde.
gizli ağ yapın kimse istemez arkadaş bu kadar.
komşunun külünden de faydanma çabasındadır.
mevcut kanunlara göre; şifre verdiğimiz komşunun yaptığı illegal işlerden birinci derece sorumlu olduğumuz göz önüne alınırsa, ne isteyin ne de ben isteyeyim.
Yakında koynunuzdan karınızıda ister.
her neighbor asked: hat is wifi password?

answered: kiss first!
vermem hiç kusura bakmasın hatta misafire bile vermem gider bir yerlere girer sonra al başına belayı.
güncel Önemli Başlıklar