bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bomboş bir video olmuş. artık şu müttefiklik ayaklarını bırakmamız gerekiyor.
  1 -16 ... derkenarmuteriz
 2. 2.
  güzel bir video olmuş. amerikalıların ağzından verilen ifadeler tartışmaya mahal bile bırakmıyor. hükümetimiz ara sıra mantıklı işler de yapabiliyormuş.
  4 ... mb isimli cocugun hatiralari
 3. 3.
  Ekşi de baya bir yer tutmuş video. Oldukça basit ve sade olmuş. Anlatılmak istenen açıkça belirtilmiş. Daha çok video, daha geniş kitleler. Evet
  8 -1 ... kokontomokonto
 4. 4.
  keko ingilizcesi ile seslendirilmis video. muhaha.
  -10 ... dr harleen quinzel
 5. 3.
  Medyayı doğru bir şekilde kullanmaya başlıyoruz galiba.
  5 ... hukuklandiniz
 6. 4.
  (bkz: why is turkey s military fucking the ypg in afrin)
  Daha bi manalı oldu.
  3 -2 ... irrisci
 7. 5.
  Ordumuzun ve halkımızın afrin dışında fıratın doğusunun haritasına bir bakması lazım. 2011 yılında esada esed denilmeseydi? bu tabloyu yaşar mıydık ? suriyeli mülteciler.. ypg.. hatalarımız çok. bedelini mehmetçik ödüyor. asıl acı olan şehit haberlerine baktığımda ev geçindiremeyen askerlerin uzman çavuş olması ve hepsinin yeni evli olması ülkenin tablosunu bir kez daha göstermektedir. Genelkurmay başkanımız edasıyla bilal erdoğan bedelli askerlik yapmışken karargahta paşa gibi otururken şehit düşen fakir evlatlarını hatırlamak için yazılmıştır.
  3 -1 ... sithefendisi
 8. 6.
  Trt'den görmek istediğimiz hareketler.

  Oldukça başarılı bir çalışma olmuş. Tebrikler.
  2 ... conta behcet
 9. 7.
  " and what your best ally do? Arm and train your enemies in order to fight the new bad guys. "

  What? Are you fuckin kiddin me??? Şaka mısız lan siz. Bak yanlış demişsiniz, keşke şöyle diyeydiniz " arm and train your enemies in order to fight the Angry sunni-muslim teens"

  Hemen eksiye abanacak güzel kardeşime soruyorum, yine eksile eyvallah da ışidi "kötü çocuklar" diye tanımlamak sence de biraz şey değil mi? Şey diyorum?
  1 ... tomris hatun
 10. 8.
  Yabancı hastaglere atılması gereken video, bu ve bunun gibi şeyleri arttırmamız lazım. Bizi yanlış tanıttılar bu gibi yayınlar turizmimize kadar herşeyimizi düzeltebilecek kapasiteye sahiptir bugüne kadar bize silah olarak kullandılar bu yayınları artık kalkan olarak kullanmak zorunludur.
  ... gomlek5lira