bugün

Keyif ickisidir. Votkayi ve kremayi bol tutmak daha iyi tat verecektir.
görsel
(bkz: olsa da içsek)
öğlen saatlerinde yemek sonrası tüketilebilecek türden naif bir kokteyldir.

ayrıca (bkz: big lebowski)

en neti, bulaştırmadan şudur:

50 ml vodka
20 ml. kahve likörü ( tercihen kahlua)
30 ml. süt kreması ( süt de tercih edebilirsiniz )
Big lebowski sonrası uzun dönem kahlua, votka ve süt ile dolaşıyordum. Arabaya süt döktükten sonra her yerde içilmemesi gerektiğini tecrübe ettim.
içme de yanında yat.
En hafif ve lezzetli votka kokteyli olma özelliğini taşır.
Afiyet olsun ne diyelim.

Ama yemin ederim bu beyaz rus.
Big lebowski izleyip gelmediyse ben neyim.
görsel
Beyaz görünce bir an titredim.

Ickiymis öyle mis.

Birde haram galiba.

Iyyy.
"the big lebowski" filmiyle içmeye başladığım mükemmel kokteyldir.
bakın eğer elinizde kahlua yok ise bu içkiyi yapmayın. gerçekten kalkışmayın bu işe. çikolata likörü, kahve likörü, baileys ne koyarsanız koyun kesinlikle olmuyor. böyle tuhaf sütlü bir şey çıkıyor ortaya. mümkünse de işin ehli birinin yapmasına müsade edin. tariften okuyup ‘‘heaa ben yaparım bunu!‘‘ diye heyecana kapılmayın. bir de, öyle lüp lüp götürmeyin, çarpar mazallah. adam akıllı, sakince için.
kendisi çok tatlı bi arkadaşımız olup deli gibi kafa yapar öyle böyle değil. lan ben tek başıma 1 şişe şarap bitirirken şundan 1 tane içince yamuluyorum.

neyse sonuç olarak bu tatlı arkadaşımızla ilişkim geçen gece bitti. yok yani bi daha içmem içerken görürseniz ağzıma vurun nolur.
Barmenlerin tam puan verdiği görüntüsü pek hoş olmasa da tadı güzel olan biz karışım fakat önerim (bkz: mojito)
hazırlanışı ve içimi ayrı ustalık isteyen yapması sabır gerektiren içki.
fish'in marillion ile son albümü olan clutching at straws'tan güzel bir şarkı.
lemanın hiç bi şubesinde iyi yapılmayan kokteyl.
the big lebowski izlemiş olan benin tam bir yıldan beri denemek istediği ancak buna bir türlü muvaffak olamadığı kokteyldir kendileri.

(bkz: izleyip izleyip sarhoş olmak)
harika bir vatansever. sevdiğim takip ettiğim yazar.
http://www.uzmantv.com/wh...-russian-nasil-hazirlanir
akşamcılar arasında bir tabir var ya "karı içkisi" tam olarak budur işte. güzel kış akşamlarında filminizi izlerken yudum yudum ve sıcakken içilmelidir. buzlusu makbul değildir.
dışarıda içildiğinde buz ve sütü abartılmış olarak geleceğinden evde yapılıp içilmesi gereken içki..
var olan en güzel içecek .sabah akşam içesim geliyor lan o derece.

(bkz: jeff lebowski stayla)
(bkz: no russian)
her sıvıdan- votka kahula süt- yeterli miktarda katıldığında lezzetli ancak votkanın ayarını kaçırıp fazla koyduğunuzda keskin ve güzel olmayan kokteyldir.
güncel Önemli Başlıklar