bugün

kaç saat oldu nerdesin hacı?
"You can have me all you want
Any way, any day
To show me where you are tonight"

derin seviyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=JYQqDIEockU
in toilet.. sorry honey! so where have u been???
(bkz: neredesin gadasını aldığım)
Ing. Nerde galdin amk!
Mükemmel şarkıdır. Saatlerce dinlenir yine de sıkmaz.
vehevyobin.
Dehşet dans figürleriyle süslenebilecek bir şarkı. ilk çiktığında ne dinlemistim be.
Rihanna'nın iyi şarkısıdir. Iyi bir video klibi de var. Shakiramsi danslar filan. Iyi gibi. Hayatımın aşkını bulduğumda karşısında bir müddet bu şarkıyı söyleyip suratına tokati geçirmeyi düşünüyorum. Zira yaşım oldu 26.
şuan dinleyip coştuğum şarkıdır. biryandanda kelebekler ters etki yapmaz inşallah.
devamında "ve hala nerdesin" denilebilir.
nerelerdeydin 2 gözüm manasındaki ingilizce söz.
rihanna nın en hit parçalarından biri.
telefona zil sesi yaptım bu şarkıyı,annem kızdı,camide namaz kılarken bi kızın cebi böyle çalmış.o ahlaksız kızlara benzememeliymişim.
tam bi kezban şarkısı. işi gücü bırakmış elemanı arıyor. yok her deliğe girdim de yok bebeeeem neredeydin de. la siktir git. ben seni bulmak istesem bulurum zaten. evet.
rihanna'nın en güzel şarkılarındandır.sürekli dinlenesidir.
dansın bir kısmında bizim horon ezgilerini gördüğüm bir adet rihanna şarkısıdır. ama klip güzel, tabi hatunlarda.
kahvehane yorumları on numara olan parça.

--spoiler--
abi alcaksan zenci karı alcan. ne oynuyo be.. breh breh breh.
--spoiler--
sıkılmadan beş defa üst üste dinlebilecek kadar güzel, sözleri de anlamlı olan müthiş bir rihanna parçası.
klibindeki soldan ikinci sıradaki zenci dansçıya yoğunlaşmaktan rihanna'ya yoğunlaşamadığım klibin şarkısıdır.
onu bunu geç de rihanna çok sağlam arabesk söyler hafız.

ne zaman bu şarkıyı duysam şeytan diyor "bas git amerikaya, al karşına rihannayı bacım durum buyken bu. artık senin de çizgilerinin dışına çıkma zamanın geldi. izin ver seni yeni güllü yapayım anam. o da olmadı bi kibariye. temsil misal..".
sözleri klibi falan çok da umursamıyor insan, rihanna da ne ses var yahu.
duyduğunuzda hemen altdan yukarıya doğru bir kıpırdanma olan şarkı.
duyar duymaz vurulduğum rihanna şarkısı , çohoştur.
klibi olmamış ve yakışmamış bir rihanna şarkısı.
güncel Önemli Başlıklar