bugün

yokluktan mesaj atılan, üff yine mi sen diyen eski sevgili olabilir.
Bir daha mesaj atmamanı gösteren gerekçe.
işi vardır, yazabilecek pozisyonda değildir. abartmayın amınakoyim. benim yıllar evvelinden daha cevaplanmamış mesajlarım var.
Zoruma gitmeyen kişidir. Ama ben görüldü yapıp cevap vermezsem o sıkıntı işte. Vicdanım sızlıyor şerefsizim.
yahu size ne? sizin gibi sayko psikopatlar yüzünden whatsapp kullanamıyoruz rahatça. sizin gibiler yüzünden son görülme zamazingosunu kapatıyor insanlar.
Eğer uzun bir süre cevap vermezse Muhtemelen egosu tavan yapmıştır.
Babamdır.
Ben bazen mesajı yazıp yollamayı unutuyorum.
Kısmen de olsa benim yani bu.
bizim müdür yardımcısıdır. aklı sıra bizi siklemiyor. çok da sikimdeydin at büllüğü.
dövülecek kişidir.
Gün gelir devran döner horoz domalır tavuk gömer deyimi ile anlamlı olur.
Kısacası işi düşücek olan kişi.
Birdaha mesaj atmak istemediğim kişidir.

Başım dara sıkışsa dönüpte aramam sormam bende böyle bir delikanlıyım.3 kez oluyor insan nezaketen de olsa yolda gördüğü insan selam verince selam veriyor.iş ikili konuşmaya gelince benim farklı olduğumu hep yanımda olduğunu söylemeye gelince yalanlar diz boyu bundan sonra mesaj atıp beklemek benim salaklığım aptallığım mallığım olsun, cevap vermemekte onun ayıbı olsun.
görsel
Ben de sinir oluyorum bu eşşoğlu beş kulaklara.

Gıcık bir insana dönüştüm sayelerinde. Ben de ok, peki diyorum artık nefret ettiğim halde.
yoğun bir insan olma ihtimali de vardır.
bazı durumlarda düz düşünmek en temizi buda o durumun ta kendisi... Ya başkasına yazıyodur ya da senden daha önemli işleri vardır. O yüzden geri dönüş yapılmaması gereken birisidir.
Cibiliyeti sorgulanmalıdır. Evet.
karşısındakininde bir insan olduğunu dünyevi işlerinin olabileceğini düşünmeyip, her atılan mesaja anında karşılık geleceğini düşünen ergen bozması yetişkinler hala mevcut demekki.
tam o anda telefonu çalmıştır.