bugün

isteyen kadar ayıp etmemiştir. Sadece konuşmak istememiştir, şerefsizlik yapmaya gerek yok.
(bkz: istemesini bilmeli insan)
(bkz: whatsapp istemek)

özel numarasını ona buna dağıtmak istemeyen yazardır. haklıdır.
Whatsapp denen şey kişisel numara ile ilişkili olduğu için vermek zorunda değildir.

Nick vererek ise o yazarın ne kadar kaliteli olduğunu betimlemiş oldun bir kez daha.
(bkz: whatsapp vermek)

yeni nesil gerçekten çok şanslı mına koyim ya. ulan eskiden bir tek telefon vardı. o da dalga geçilen 3310'du. konuşmak istendiği takdirde direkt numara istenirdi. şimdi bahaneler bahaneler.
whatsapp kullanacak telefonu yoktur. yoksa niye vermesin ki bir insan düşünemiyorum yani. whasapp'ın amacına aykırıdır. kardeş üzülme. telefonu yoktur. fakir kızı napıcan bea. iyi olmuş her işte hayır var. görür aşık filan olursun, kendini zor geçindiriyon. bi' de onla uğraş.
görsel
akıllı yazardır. whatsapp bahanesiyle numarasını vermek istemez.
Iletişim çağına ayak uyduramayan yazardır. Çok ayıp lütfen buradan gider misiniz.
Benimdir bu. Kimse istemedi orası ayrı. Ama isteseler vermem yani.
iyi yapmış yazardır. Zaten numarasını vermek zorunda değildir. Normal yazardır. Konuşmak isteyen burdan da yazar.
Chat uygulamalarının yaygın olduğu bir dönemde telefon numarasını verip kendini ifşa etmemiş kişidir.

isteyip de reddedilen için kötü bir durum yalnız. Ben olsam kestirirdim..
numarasını tanımadığı kişilere vermek istemeyen yazardır. haklıdır vesselam.
namuslu kızdır. tanımadığı kişiye whatsappını vermeyerek adamlığın dibine vurmuştur
Yanlış yapmıştır.
fakir yazardır. watsapı yoktur.
benim whatsapp'ım bile yok.
demek ki bi kız istese ööyyle bakakalıcam.
Şu whatsapp isteme olayı kadar gereksiz bir eylem yoktur. Farkında olan sozluk yazardır. Whatsapp deyince numara istediği de hiç anlaşılmıyor yaa.
Çok şey istememiştir.
(bkz: makaq) unutma unutturma.
Kız kurbanı.
Ayıp etmiştir.
Kim istedi de vermedik benden isteseler veririm ama kişisel tercih meselesi isteyen verir. Napcaklarki whatsapp ı?
Sözlük yeteri kadar kasmıyor demek ki.
(bkz: burası kasıyor numaranı versene)
En iyisini yapan sözlük yazarıdır.
Bura sohbet muhabbet yeri mi yahu?
Ondan sonra yavsaklik diz boyu daha Sözlükte kızı rahat bırakıyor bi de tel istiyor vay sapık.
güvensiz ya da korkağın tekidir. numarasını vermeye çekinmeyen yazarlardan gurur duyuyorum.