bugün

Bugun birkaç kişiden gelen mesajdır. Önceden bayram kutlamaya gelirlerdi, sonra aramaya başladılar, sonra toplu sms onda da ayni anda en fazla 10kişiye atılabiliyordu insan bi uğraşıyordu, şimdi whatsapptan atıyorlar 20 saniye sürüyor. Zaten bayram neredeyse kimsenin umrunda değil, hiç kutlamayın daha iyi.
sms' in sıcaklığını tutamayacak olan bayram mesajıdır.
genellikle toplu atılan mesajlardır. aşırı samimiyetsizdir.
dün akşamdan beri telefona bakmamayı beraberinde getiren mesajlardır. şu anda tahminen 10-15 tane vardır..

üzerinde durulmuş zaten biraz emek ver yazıver lan bari. topluca atıyorlar insan sinire kesiyor. görüşme imkanımız olmayanlara tek tek yazacağız ve arayacağız bizlerde ama herkese aynı şeyi atmak olmuyor..
Toplu mesajlardır.

Ama hiç beklemediğim bir insan gerçekten oturmuş mesaj yazmış bu belli oluyor, eskiden yaşadığımız olayları da anlattığı 10 satırlık bir mesaj yazmış, dedim helal olsun.
Bir tek ona cevap attım.
Okundu işareti gitmeden siliyorum ekrandan mesajı en yakınım olsa bile.
Sırf konuşmadığın için rehberden silmişsindir. Mesaj geldiği zaman da kim bu diye merak edip rehbere rastgele harflerle kayıt etme anı.
Sizcede aşırı ben teknoloji manyağı bir insanım diye bağırmıyo mu?
Cevap dahi vermiyorum.

Bu ne samimiyetsizlik amk.
Kıza mesaj atmak için aylarca bayramı bekleyen zatın eylemidir.
teknolojiyle gelen smsle özel gün kutlama adetinin yine teknolojiyle yok oluşu ve daha çağdaş versiyonu her yeni imkan bir geleneği çürütüyor nerde kaldı o eski11 bin sms paketleri.
güncel Önemli Başlıklar