1. 1.
    (bkz: sözlük yazarlarıyla röportaj) projesinin üçüncü röportajı. Sorular zamanla daha iyi olacak.röportajı veren arkadaşa teşekkür edip başlayalım.

öncelikle hoşgeldin. sorularıma başlamadan önce, cevap vermek istemediklerini pas geçebilirsin. lafı çok uzatmadan sorulara geçelim.

1- reel hayatından bahseder misin? kaç yaşındasın nerede yaşıyorsun. meslek öğrencilik durumu nedir?

27 yaşındayım. istanbul’da yaşıyorum. öğrencilik bitti. çalışıyorum.

2- kaç yıldan beri sözlüktesin. bu kaçıncı hesabın?

2-3 ay anca olmuştur. bu, ikinci hesabım. diğerini kendi isteğimle, sıkıldığım için kapatmıştım.

3- neden bu sözlüktesin. ortamı sevdiğinden mi alışkanlıktan mı yada başka bir sebep?

Diğer sözlüklerde takıldım. biraz da buraya bakayım dedim.

4- sözlükte ne kadar süre daha kalmayı düşünüyorsun?

sıkılana kadar. hesabımı kapatana kadar.

5- uludağ sözlük denince akla gelen ilk 3 şey?

başlıklara girilen entry sayılarındaki mavi ve kırmızı renkler/ malum lookin olayı/ kasıntı olmayan sözlük ahalisi

6- sözlükte en sevdiğin 3 yazar?

son feci kedi/ salvatio/ sallinger

7- sözlükte en nefret ettiğin 3 yazar?

nefret ettiğim yazar yoktur. beni tanımamış, tanışmamış olduğum yazar vardır.

8- sözlükte özellikle sürekli olarak entrylerini takip ettiğin birileri var mı varsa neden?

bir başlıkta entrysine denk gelirsem, dur bakalım yine ne ıslak entryler girmiş diyerek profiline girdiğim lilith (niçe gibi bunun nickinin de tam olarak nasıl yazıldığını bilmiyorum)

9- başka sözlüklerde yazıyor musun burayı diğerlerinden ayıran nedir?

başka sözlüklerde yazıyordum ama artık yazmıyorum. burayı diğerlerinden ayıran, henüz kaşarı olmamam ve keşfedilebilecek bir mecra olması. tabi keşfedilecek bir tarafı varsa

10- sözlükte 3 şeyi düzeltmek istesen bunlar neler olurdu?

geçmişte yaşanan olumsuz örnekleri hafızalardan silip yazarların birbirlerine tedirgin bir şekilde yaklaşmamalarını sağlamak/ tek bir şeyden hareketle kadınları küçük düşürücü genellemelerin yapılmasını önlemek/ ilkokulda iken kızların saçlarını çekmek suretiyle karşı cinse yaklaşma niyetinde olanların büyüyünce de işlerin aynı şekilde yürüdüğüne dair yanlış olan inanışlarını.

11- zall hakkındaki düşüncen?

Ne bileyim, tanımıyorum ki.

12- röportaj projesini nasıl buldun?

Katılım geniş olursa yapıldığına değer.

Arkadaşımıza samimi cevaplar için teşekkür ediyorum.
    6 -9 ... 1 station insani
  2. 2.
    hayırlı forumlar.
    2 ... kazangap
  3. 3.
    profilime girebiliyormuş.
    demekkisi esmer.

not: liliith yavrum, çift "i". tıpkı, yanyana duran bir çift meme gibi.
    5 -1 ... liliith
  4. 4.
    karakteri nickine yansımış bir adet meriç ile yapılmış röportajdır. geleli 3 ay olmuş ama adı geçen yazarların hepsi karı kız.

meriç'i gözünden tanırım, gözünden. !!!

hey yavrum hey.
    5 -1 ... lucius vorenuss