bugün

kimden neyi gizlediği belli olmayan tiptir. insanın mesaj bile yazası gelmiyor bu ibnelere.
başka bir kızla görüştüğünden sevgilisi mesaj atmasın diye gizleyen tip.
başkasınınkini de göremez...
Benim, laf yemeye değmez.
"aşkım ben bugün erken yatacağım" deyip başka kızlarla geç saatlere kadar konuşan erkek aytımıdır. bunun kız versiyonu var mı bilemiyorum. umarım yoktur.
benimdir.

sevgilim yok, ailem kaçta yattığımı o saate kadar kimle konuştuğumu takip ediyor. bu şekil daha rahatım.
kimsenin en son ne zaman girip çıktığını ilgilendirmediğini düşünen kişidir. napıcan arkadaş..
Çevrimiçiyken yakalanan tiptir.
istediği zaman başkasın son görülme saatini görebilecek tiptir.
Kapatır çünkü bazen herkesle uğraşmak istemez. Online yakalandığında kötü olabilir.
kız dır, fakat çevrimiçi yakalanacaktır.
Son görülmeye bakmayı takıntı haline getirdiği için, kendine bu yolu seçmiş zâttır.
7/24 orda takılan tiptir.
Sevgilisinden korkan tiptir.
ne kimsenin son görüldüğü saati merak ediyordur ne de kendisininkinin birilerini ilgilendirmesini istiyordur.
kafa rahat insanıdır.
"ben bir boklar karıştırıyorum, aman ağzımızın tadı bozulmasın böyle devam" demenin yoludur.
Benimdir. Zira en son bu sebeple daha doğrusu gizlemediğim ve yakın zamanda girdiğim için kıymet verdiğim bir arkadaşım tarafından fena trip yedim, tonla laf işittim. Mavi tik olayına hiç girmiyorum bile. Napayım, ölü taklidi yapmak doğamda var. *
Birden çok hatunu idare edebilmek içindir.
Kesin bi haltlqeyiyen tiptir.
çevrimiçi yakalanacaktır.
benimdir. gereksiz tripler çekmek istemiyorum.
bir boklar yediğinden şüphe edilmeyen ama aslında belki de sadece stalk manyaklığını yenmek istiyor olan tip. yani sonuçta kendi görülmeni gizlediğinde diğerleri de görülmüyor. biraz iyi şeyler düşünün artık ya.
başkasının da en son ne zaman görüldüğü ile ilgilenmeyen tiptir.
kiminle yazışıyorsun niye yazışıyorsun gibi soruların muhatabı olmak istemiyordur.
sevgilisinin olmasını bırakın; ondan hoşlanan kişilerden bile "hmmm gece 3'te onlaynmışsın ehehe :/" tepkileri almaktan bıkmış tiptir.
Mavi tiki bile kapatan sinsi insandır.
Kim bilir neler neler oluyor Altan.
gizli saklı bir şeyler karıştırıyordur.
güncel Önemli Başlıklar