1. 1.
  Ne kadar doğru bilemem ama WhatsApp Plus uygulamasının böyle işlevleri olduğu söyleniyor. Hatta konu hakkında bir de video var. Merak edenler bakabilir.

  bkz: http://www.blogzz.com/201...ime-bakanlari-gordum.html

  Açıkçası bana pek mümkünmüş gibi görünmüyor. Gerçi WhatsApp Plus uygulamasını kullananların WhatsApp tarafından banlanıyor olması da içime şüphe düşürmedi değil. Sadece profilinize bakanların dışında birçok da özellik sunduğu söyleniyor. Onada şuradan bakabilirsiniz.

  bkz: http://www.webtekno.com/m...lige-sahip-olun-h859.html

  işin açıkçası tam olarak ne olduğunu öğrenene kadar bir süre daha kurmayı düşünmüyorum. Sunduğu özellikler gerçekten cezbedici. Sadece profile girenleri görmek için bile kullanılabilir. Ama gelin görün ki bu konularda tam bir paranoyağım. Zaten bu konuyuda o yüzden açtım. Belki aranızdan bir babayiğit çıkarda kullanır.
  -2 ... r100
 2. 2.
  Whapsapp plus gerçekten olan bir program ama orjinal olmadığı gibi güvenli de değil. insanların bu merakınıda hiç anlayamadım, kim bakarsa baksın nedir yani? Adam veya kadın profiline baktı diye senin kafandaki fantezileri gerçekleştirecek değil.
  4 ... nightbloo
 3. 3.
  06-24 17:10 tarihli bana gelen sms sizlerle paylaşayım,

  Whatsapp ve sosyal medyadan sizi engelleyenleri gormek icin hemen tiklayin --> http://m.kimblok.com Iptal: Ret Mobil yaz 3347 ye gonder. B043

  turkcell hat kullanıyorum, müş. temsilcisine numaramı hiçbir kurum kuruluşlar'la paylaşmayın talimatı vermeme rağmen inatla ayakkabıcı ezcaneden geciktirici tarzı mesajlar gelmeye devam ediyor. bunlar numaralarımızı nereden buluyor ?
  1 ... vanillasky
 4. 4.
  Konunun peşini bırakmadım. Wtrack adında yeni bir uygulama daha keşfettim. Uygulama profilinizi ziyaret edenleri günlük, haftalık ya da aylık olarak raporlayabiliyor. Tek kötü yanı numaraları tek tek girmek zorunda olmanız. Anladığım kadarıyla bu uygulama, benim profilimi kesin ziyaret ediyordur dur şunun numarasını bir Wtrack'dan takip edeyim dediğiniz kişiler için geliştirilmiş. Ha şunuda ekleyeyim, daha sonra fakirler üzülmesin. Uygulama genel olarak ücretli ama 1 günlük deneme sürümünden ücretsiz faydalanabiliyorsunuz.
  1 ... r100