bugün

eğer hiç değiştirmemiş öyle android kafayla kullanıyorsa asosyal, whatsapp'a ilk başladığında koyduğu resimle yıllardır kullanıyorsa erkektir.
Amaan nolacak sanki diyen insandır.
kimisinin resmi yok sen neyin tribindesin denilesidir.
"hey writer, ı don't give a fuck" durumlu insandır.
whatsapp ıda facebook a çevirmeyen insandır.
ayrıca durumunda da 'hey there im using whatsapp' yazıyordur muhtemelen.
'kime neyi beğendirmeye çalışıyorum sanki.' diye düşünceli, görünüşe önem vermeyen yazardır.
Erkektir ergen değildir. Adam olan utanır lan kendini pazarlamaya çalışır gibi sürekli foto değiştirmeye. Milletin sizi tanıyabilecegi bi foto koyun yeter. Durumumu da değiştirmezdim gaza gelip değiştirdim pişmanım. Hi there olanlisi en iyiymiş meğer.
her gun farkli foto koyanlardan daha normaldir. kim oldugumuz belli olsun yeter, facebook mu burasi?
Whatsapp'ın sosyal dünyadaki önemini hala kavrayamamış insandır.
ben lan. fotoğraf bile koymadım. çünkü çirkinim. instagram efektleriyle banderas olmaya gerek yok, kendini kandırmaya zaten whatsapp i iddia grubu, ekşi sözlük grubu için kullanıyorum.
ön kamerası olmayan insandır. telefonu muhtemelen en son çıkanlara göre ilkeldir.
(bkz: entry girmeyen yazar)
(bkz: facebookda profil fotoğrafını değiştirmeyen kişi)
whatsappı kullanmak aklıma gelmiyor ki profil fotomu değiştirmek gelsin.
whatsapp kullanmadığım için değiştirmeye gerek de duymuyorum. çünkü yalnızım. benim gibi olanlara selam olsun.
Cirkindir. Sevisemez de o, igrenc insan.
Karşısına birisinin çıkıp, şu halin daha güzel ya da yakışıklı demesini bekleyen insandır. Bir gün değiştirince, anlarsınız ki bir şeyler de değişmiştir.
Başka iyi çıktığı fotoğrafı yoktur. Veyahut whatsapp ı kullanmayı bırakmıştır.
kazısanız sökemezsiniz o derece en iyi fotoğrafını şans eseri çekilmiştir sezarın hakkını sezara vermeli sonuçta.
onu düşünecek vakti yoktur. mesela ben bi profil fotografim bile yok.
Whatsapp dırumuna roman uzunluğunda sözler ya da şarkı sözleri de yazmayan insandır aynı zamanda. iki günde bir fotoğrafını değiştiren insandan daha fazla itici değildir kesinlikle.
saat başı değiştiren insanlara göre istikrarlı insandır efendim.
belki de başka fotoğrafı yoktur.
O fotorafla adapte olmaya çalışıyodur o resmi görünce o aklınıza gelir.
yapacak daha önemli işleri olduğu için değiştirmiyordur.
güncel Önemli Başlıklar