bugün

Belki telefonu desteklemiyordur. Belki internet paketi yoktur hala mesaj paketi yapiyordur. Belki cahildir WhatsApp ne bilmiyordur. Veya rahatsiz edilmek istemiyordur her an. Vs vs uzatilabilir. Herkes kullanmak zorunda degil sonucta ama 2013 deyiz bi WhatsApp indirin bi ara.
şarjı çok çabuk bitirmesi ve en son ne zaman çevrimiçi olduğunu göstermesidir.
telefonum akıllı değil.
whatsapp için internet paketine gerenk yoktur bu bir. ikincisi $arjı çok çabuk bitirdiği de yok. sildim baktım yine aynı $arj süresi. ayrıca rahatsız olacağın herifin senin telefonunda numarasının i$i ne bu 3. ayrıca reklamsızdır bu 4. engelleme $eysi bilem var. kıskanın ibneler. $aka lan $aka.

dip not: blackberry 9700 telefonumu satıyorum. 2 batarya veriyorum. 8 gb hafıza kartı yanında. ayrıca facebook, twitter, fouquare zıkkımının yanında radio istasyonu, i$bank cep internet programı felan da var.

edit: whatsapp bele$ lan.
tl yemesinden olabilir. durduk yere, girmediğim halde tl lerimi bitirmiş olmasına rağmen seviyorum sevinli uygulamadır.
apple kimliği sorunu olabilir.
-Telefon kullanmamak
-Akıllı telefon kullanmamak baş nedenler olabilir.
arkadaşın olmaması.
hanımın telefonu kontrol etmesi. salih usta diye kaydedilenlerin resminin salih ustaya benzemediğini farketmesi.
+internet bağlantısı ile çalıştığından dolayı çok şarj yemesi
+arka planda çalıştığından dolayı çok sarj yemesi
+mesaj geldiğinde okuduğunuzu karşı tarafın kolayca anlayabilmesi ("aa yeni gördüm ya" diyemiyorsun müdürüm, zikerler )
+ücretsiz döneminin bitmiş olup yaklaşık 2 tl veremiyecek durumda olmak
+nokia 3310 seviyesinde telefonlar kullanmak
+viber im var benim havalarında olmak
+whatsapp kullanan arkadaş olmaması
+internet paketi yapamamak
+turkcell marka telefonu vodafone hat ile kullanmaktan dolayı internete wifi haricinde girememek.

vs...
last seen olayı sakat aga. rüzgardan nem kapan bir milletiz ne de olsa. haybeye paranoyalara sebep olmamak lazım.
şarj dayanmaması.
tel desteklemiyor. (bkz: eziklik kompleksine girmek için sebep).
o en son ne zaman girmiş merakı .
ücretsiz kullanım süresinin dolmuş olması.
Gerek duymadigindandir.7 24milletle.konusmadigindandir.
akılsız telefon sahibi olmak.
Lan yapsanıza java telefonlara da!
last seen.
bokunun çıkması.
nokia 1112 model telefon kullanmak. bu modelde whatsapp vardı da biz mi kullanmadık.*
Keyif meselesi.
50 liralık telefon kullanmak.
özel hayatı deşifre ettirmeme isteği.
gelenekci olup yurdun bildigi sms lere devam etmek isteyistir.
Sinirin bozulmasi olabilir. Ne zaman girmis, online mi?
Last seeni kapamis kesin baska biri var gibi paronayaklillar, sacma dusuncelerdir.
güncel Önemli Başlıklar