bugün

Nedense kimsenin aklina gelmemis gruplardir. Yoksa geldi de yonetim mi yasakladi bu tur basliklari.
yeni bir (bkz: rock is my life style) vakasıdır.
milletin genelde size sormadan sizi aldığı sonrasında sikik bir muhabbetin döndüğü yerdir. Grupta mutlak suretle bir işsiz mal bulunur sürekli mesaj atan. Gün boyu bildirim gelir. Bir umut bakarsınız ama hep gruptandır.
hiç bi zaman konuya yetişemediğim tam yazacakken konunun değiştiği gereksiz bi sohbet topluluğudur.
Zevkli olandır.

görsel

Eheheh..
Vize ve final dönemi hayati önem taşıyan gruplardır.
"Tamam hadi hadi herkes yol yaptı birbirine. istiyorsanız gelin kuralım eğlencelik bir şeyler. Mesajdan yürüyün reyzolar." dedirten ve eylem olarak desteklediğim grup isimleridir.
Eğlenceli gruplardir. Sohbete katılmayan kırılmasın diye o grupta bırakılır yeni bir grup açılır ordan devam edilir.
görsel

Hepsinde geyik muhabbeti dönen eğlenceli gruplardır.dünya yıkılsa haberi burdan alırım valla.öyle güncel öyle içten.
Varsa alırım bir dal olan gruplardır.
bazen güzel muhabbetler dönen yerlerdir.Lakin çok kolay bulunmaz.
illet bir şey. Üçü okuldan dört tane ayrı grupta olup bitmek bilmeyen konuşmalarla şarj itina ile sömürülür.
geçen "aşkitolarım" diye bi gruba aldılar beni kusucaktım neredeyse son anda kapattımda kendimi sağlıklı tutmayı başardım.

her şey'i anlarım da aşkitolarım ne be aga.
Biri hariç kalan 3-5 tanesi 1 yıllık sessize alınmış gruplardır.
whatspp'ım yoktur. bir süre önce hesabımı silmişimdir... o yüzden beni ilgilendirmeyen gruplardır. ayrıca gruplaşmaya karşıyımdır. önce birey olunuz.
benim olmadığım whatsapp guruplarıdır. bir whatsapp gurubum yok. eksikliğini hissetmedim şimdiye şarjı silkerler anca başka da boş muhabbet olur. yani gerek oldugunu düşünmüyorum.
görsel

Çoğunun okunmadığı muhabbetlerin döndüğü gruplardır.
icerisinde bol bol uçak sohbeti yaptığım gruplardır.
Bir süre sonra ölmektedir.
Çoğu zaman kabusa dönüşen, çıkmak isteyip çıkamadığın dipsiz kuyu.
Bildirimlerin sessize alinmasi onerilir.

Kardeslerim, is arkadaslarim ve sozlukteki arkadaslardan olusan kisitli sayida gruba dahilim. Fazlasi cekilmez olabilir.
Zalım bir arkadaşın aniden 7 sene önceki ergenlikten ölünen bir fotoğrafınızı atmasıyla şenlenen üzerinde ne goygoyların döndüğü gruplardır. Ben mi? O an devekuşu gibi başımı yastığın altına gömüp yoğğğğğ yoğğğğ hayır bakmiçammm ki nidaları atarken kendimi bulurum.
Hepsinin 1 yıl susturulduğu gruplardır.
Bazen çok eğlenceli, komik ve bilgilendirici olabilirken; bazen birileri sizi zorla tutar. Siz çıkarsınız, onlar sokar.
Galerimi saçma sapan fotoğraflarla doldurandır. Herkes her yaptığını fotoğraf ile atmak zorunda hissediyor galiba. iyiki sessize alma gibi bir öZellik var.
güncel Önemli Başlıklar