bugün

Aslında genel olarak kimsenin takmadığı insan olmaktır ama bu durum whatsappta gözle görülür bir hal alır. Rahatsızl edici bir durumdur.
(bkz: ben)
Gruba laf olsun, hadi ayıp olmasın diye alınmış olduğunuzu gösterir.
Kötü hissetirir küfür edip çıkılır sonra tekrar alırlar özürler dilenir felan filan.
genelde iki türlüdür. ya maldır ya da bilgi birikimi yüksek insandır. bu gibi uçlarda yaşayan insanlar için yalnız kalmak nihai sondur.
WhatsApp grubumun olmaması. Özgürlük budur. Koyayım grubuna.
bizim şirket grubudur. şirketteki herkesin olduğu bir grup var, buradan pek konuşulmaz, ayda yılda bir ancak.

birde yine şirkette herkesin olduğu ama sadece benim olmadığım bir grup var. genel olarak her şeyi buradan konuşuyorlar. nereden biliyorsun diye sorarsanız yanlış anlaşılmasın ama karşı masamda oturan bir arkadaş müsait değildi, telefonundan bir dosyayı kendime atmamı istedi, ben de atarken doğal olarak whatsapp'a girdim bir baktım başka bir yine bizim şirket grubu, kişilere baktım ben hariç herkes var ve sürekli aktif olarak kullanılıyor.

ulan bende diyorum koskoca şirkette niye bu kadar az şey konuşuluyor grupta amk. meğersem sadece benim olduğum grupta ayda yılda bir yalandan bir şeyler atıp fikrimi merak ediyorlarmış.
(bkz: nonamenolife)
biraz önce resmi olmayan uludağ sözlük grubumuzda yaşadığım keder verici hadise.

gruptan biri okuyorsa allahını seviyorsa yazsın amk göt gibi kaldım. evet.
kötü hissettirir.
cüzzamlı mıyım lan ben? bi kişi de soruma olumlu/olumsuz bir cevap versin aq.
daha dün biseyler anlattım arkadaslara hiçbiri takmadı başka konuya geçti ben de çıktım gruptan. Beni takmayan insanla benim isim olmaz zaten.