bugün

Dedikoduyu takip eden fakat olaya katılmayan insandır.
görsel
sürekli caps atan arkadaşları bulunan insandır.
üşeniyordur. 2 saniye mesaj yazmak zor geliyor.
bunun bir de mavi tıklı okuyup geri dönmeyeni var ki dayaklıktır.
(img:#984044)
Bazen de çileden çıkar konuşmak zorunda kalırsınız.
görsel
10 kişilik işyeri grubumuz var 8 kişi arada sırada da olsa mutlaka belli zaman dilimlerinde muhabbete katılır yazışmalar olur şakalı atışmalar falan yahut işle ilgili yada gün içinde olan bir şeyler..
fakat 2 kişi var ki her şeyi okur ama 2 ay 3 ayda bile olsa tek kelime bile yazmaz.
Nedir azizim bu insanların farkı diye düşünüyor insan..
Bizden farklı ne var lan hayatınız da ne yapıyorsunuz ki siz.
görsel
Yazmayanların dışında olduğu yeni bir grup kurmak ve önceki gruptan hiçbir şey yazmamak en iyisi olacak sanırım.
Gizemli ibnedir. Seçimlerde ldp'ye oyunu atması muhtemel.
Son derece sinsi olan insandır. Madem muhabbet sarmıyor buyursun çıksın gruptan zorla tutulmuyor ya. Ama yok hem her seyı ogreneyım dışarda kalmayayım, hem kimseye bulasmayayım. Sanırım dünya üzerinde en sevmediğim insan tipi. Bir başka örneği de instagram. Kuruluş sebebi fotoğraf paylasmak olan bir mecrada bu soylediğim seyi yapmayı sevmıyorsan bulunmanın mantıgı ne? Hem millet ne yapmış takip edeyim ama zahmet edip bir like bile koymayayım, hem de hıcbır sey paylasmayayım ve orda burda ben sevmıyorum boyle seylerı dıye kibirlenip konusayım. Kardeşim sevmıyorsan izlemesene beni sinsi sinsi.
Sanki birisi bizi gözetliyormuş gibi hissettiriyor. Uzak durun o insanlardan. Birde her şeye gülücük emojisi koyanlar var. Allahım sen bu insanların gazabından koru bizi.
Çok sinirler ya özelliklede gülücük koyup yazmiyorlar.
altcoin sinyallerinin verildiği bir gruptayım. çok nadir konuşur bol bilgi alırım. boş konuşmaktansa böylesi daha iyi.
benden bahsediliyor galiba. ama geçen işime yarayan bişey okudum letgodan öğrenciye eşya diye şimdi gün boyu letgoda takılıyorum
Akrabalar whatsapp grubu açmış normalde çok konuşmam orada hiç konuşmuyorum. Tam ben. Evet.
Ben mesela bazen okumam bile sadece görülmüş olur.
Aslında okumayan insandır.
mecburiyetten ordadır. veli , işyeri gruplarında sıklıkla görülürler. napsın insanlar yahu hiç bir samimiyeti olmayan insanlarla yalandan geyik mi yapsınlar. ölü taklidi daha mantıklı.
Kesinlikle ben. Gruba katılmak istenilmediği halde mecburiyetten kalınan, çıkarsam ayıp olur düşüncesiyle bir türlü çıkılamayan durumlarda hiç bir şey yazmam. Buna bir çözüm üretemedi whatsapp. Yani ben gurupta var gözükeyim ama bana hiç bir etkileşim gelmesin o gruptan istiyorum.
Mesajı cevaplamamak gruptan çıkmaktan daha ayıp o yüzden ya cevap atın ya çıkın.

Sinirlendirmeyin beni.
Agzinin ortasina kurekle vurmak istedigimdir.
Sinsidir açık ve net.
Olayları dışarıdan izlemeyi seven tiptir.
ya grupta birinin hergün mastürbasyon yaptığını konuşuyolar. bence de hakli bi düşünce mi yazayım napayim?
güncel Önemli Başlıklar