bugün

millet buna nasıl yanlışlıkla basıyor merak ediyordum. meğersem ben solağım, zaten arama butonu tarafına değil hep geriye basıyorum yanlışlıkla.
gecenin ikisinde uykulu gözlerle telefona bakarken sınıfınızdan biri tarafından aranarak bir an panik olmanıza neden olur. alakasız biriyse hele bi şaşırtır insanı.
"pardon yaa yanlışlıkla oldu " hiç muhabbetimiz de yok ama "sorun degil ya insanın eli hep çarpıyor bana da oluyor " konuşmalarına sebebiyet verir. daha önce konuşmamız yok be nasıl elinin çarpmasını olası karşıladım öyle, işte insanların hatasını da böyle kapatan bir insanım * .
(bkz: şebnem ferah)

(bkz: mayın tarlası)
allah belasını versin butonudur.
Elinin ayarı olmayanların yanlışlıkla bastığı buton.
Saniyesinde çalması ile komik durumlar oluşturup insanı zor durumda bırakabilir.
Bu yüzden sohbet kısmında kimseyi bırakıyorum hepsini siliyorum yoksa çok güzel herkesi arıyor.
Yurtdışındayken gayet efektif kullanılabiliyor. Skype ile uğraşmaya gerek kalmadan.

edit: Windows Phone da buton sıkıntısız bir yerde ayrıca ilgililere duyurulur.
Burna telefon düsüp ona denk gelebilir.
Yapılma sebebi büyük ihtimal "az önce x kişisi profil fotoğrafınıza bakmaya çalıştı" dır. Başka bir açıklaması yok. Whatsapptan birbirini arayan var mı acaba?
tanım: whatsapp aplikasyonunda arama yapmaya yarayan buton.

ya bunu yapanın geçtiği yolları sikeyim. yanlışlıkla birilerini aramaktan bıktım amk. allahtan eski sevgilimin profilinde yavaş hareket ediyorum da profil fotosuna bakayım derken aramıyorum.
güncel Önemli Başlıklar