1. 21.
    whatsapp akraba grubu

cesitli dualarin bulundugu gruptur. ciksan dunyanin lafi sorgusu. diyemiyorsun ki ben sizi begenmiyorum.
    4 ... tontirikyanak
  2. 22.
    Whatsap’ı silsem mi acaba diye düşünmeye sevk eden oluşum.
    3 ... need a smile
  3. 23.
    Allah'a şükür o kabus başıma gelmedi ama resimli cuma mesajlarını nasıl engellerim bilemiyorum. Cumanın o hoş maneviyatını zedeliyor boş,vakte ziyan işler.
    ... dilfiruz
  4. 24.
    Benim için günaydın, iyi akşamlar, hayırlı cumalar,... Vb. Ara da komil videoların ve kıssadan hisse hikayelerin mesaj halonde geldigi topluluktur.
    1 ... muptezell
  5. 25.
    whatsapp akraba grubu

Galerim her gün bunlarla doluyor sözlük, yemin ederim.

Siliyorum daha fazla geliyor.

Hayır ayıp olmasın diye gruptan da çıkamıyorum msnkm.
    Help.
    ... eskilerden biri
  6. 26.
    Delirme sebebidir. Bu ara korona ile ilgili ses kaydı atılıp duruyor. Nasıl arkadaş çevreniz var amk bana hiç gelmiyor bu sesler. Evet.
    1 ... oytunkaran
  7. 27.
    Sabah 9'da 2 günlüğüne corona için zikir tesbihali yapmaya çağıran ve Aynı zamanda 100000 salavat getirince cennete gireceğini sanan gruptur.

Nasıl bulaştım ben bu belaya, çıkamıyorum da gruptan annem kızıyor.
    4 -2 ... ben buraya icimi dokucem
  8. 28.
    Sessize al özelliğini heyecanla ilk bu gruplarda denemiştim. Başarılı.
    Bazan arap grubu gibi oluyor ayetler, dualar bir şey anlamadan çıkıyorum.
    Ama arada bir komik şeyler de atmıyor değil akrabalarım.
    ... jodalton
  9. 29.
    hiç böyle bir gruba sahip olmadim. bu saatten sonrada olmam delirmedim çünkü.
    ... bir garip terazi
  10. 30.
    Kafamı s*ken gruptur.

Tamamı istanbul'da yaşıyor ben izmir ve beni gruba eklemişler. Hiç biri ile ne bir ortak geçmişimiz, ne samimi diyaloğumuz var ve beni farklı akraba grupları eklediler zamanında. Doğal olarak da ayıp olmasın diye çıkamıyorum gruptan.

Da

Abicim bu kadar mı boş konuşulur, bu kadar mı boş muhabbet yapılır. Resmen kafam s*kildi. Her telefonu açışımda en az 150 tane mesaj birikmiş oluyor. Hayır konuştukları da bişey olsa. Külliyen boş muhabbet havadan sudan şeyler.

Yeter aq ya. Bunlar yüzünden WhatsApp mesajlarına duyarsızlaştım, normal mesajlara da bakmaz oldum. Bi susun motorunuz soğusun. ilk istanbula gidişimde şakayla karışık skerim muhabbetinizi dicem.
    ... new kid on the block