bugün

beni hayretlere garketmiş tip. zaten skype , tango ıvır zıvır yıllardır aynı uygulamayı yapmıyor mu ? whatsapp ındaki kişileri skype'ye eklemek - telefon numarasıyla - çok mu zordu ? hadi bakim, biri benim özelliğimi aktif etsin diye ağlamaya devam et. tipdaşın da " isteyene yardımcı olurum" diye şişinmeye devam etsin.

adamlar da olayı çözmüşler. millet gaza gelsin diye direkt aktif etmiyorlar da birbirinden aktif ettiriyorlar. "bir işe yarama" duygusunu iyi sömürmüşer helal olsun.
sürü psikolojisi ile sevinmiş zavallıdır.
Artık sadece internet paketi yapcak hayaliyle dolaşan.
hâlâ durmuyolar. numara istemeler, isteyeninkini açabilirim demeler... bi tane kız düşürebilsler bari.
En düşük dakika pakedinin en düşük internetten ucuz olması sebebiyle gereksizdir.
Vodafone sınırsız 13 liralık paket kullanan biri sevinir tabi amk. internet gidecek diye tarife degistiremiyorum, öyle beleş konuşma falan yok Bize.
Sen sevinme yarraam, sevinene de karisma.

Not: bu yazıyı refere falan diye silen ağır toptur olm, ona göre.
telegram kullanmayan ve bunun whatsapp'a göre avantajlarını bilmeyen bireydir.
içinde olmadığım tiptir. Bana niye gelmedi ulan ben niye o sevinen tiplerden olamıyorum. Whatsapp a sesli konuşma gelmedi diye üzülen tip oldum ben burda.
tango var. karı da düşüyor.
viber var. tango dan daha iyi hatta.
skype var.
line var.
bbm var.

ama bizim popülist yarraklar whatsapp bilir sadece. helal olsun amk size. ulan ben telefon kullanmadan ipod touch la, 3 ay nasıl konuştum sanıyorsunuz ? viber viber. ulan sizin popülistliğinizi sikeyim. sesli mesaj göndermede de aynı hikaye vardı. her uygulamada vardı, en son whatsapp e geldi. bizimkiler de maden buldu.
güncel Önemli Başlıklar