bugün

grup konuşmalarında engellenen kişinin mesajının görünmemesi.
şimdi reklam falan gelicek diyorlar, bence herkes anlaşsın topluca bip e geçelim. sevmiyorum babacım zorunluluk açısından kullanıyorum whatsapp meretini.
hiç getirilmesin direk kökten kapansın.
"gerçekten uyuyor mu" özelliği olabilir.

görsel

hani taraflardan birisi yazar ama karşı taraf bir türlü okundu olmaz, cevap gelmez. son görülme saati kaybolur bir anda. mesajı yazanın içi içini yer acaba uyudu mu yoksa son görülmesini falan kapatıp başkaları ile mi yazışıyor diye. heh buna uygun bir özellik işte.
Kimin kiminle yazistigini görmek.
Gruplara kişinin onayı olmadan eklenemesin. Şu gruba seni şu kişi eklemek istiyor diye bildirim gitsin. Yoksa telefon numarama sahip bir kişi benden habersiz beni pkk sevdalıları diye bir gruba ekleyebilir.
mesaj düzeltme, düzeltilmemiş hali istenildiğinde görülebilsin ama.
Ne dinliyorsun özelliği.
dosya arşivleme özelliği
virüs taraması özelliği
dosya depolama uygulamalarıyla bağlantı
müzik yollayabilme özelliği.
Çevrimiçi özelliği kaldırılsın.

Ruh hastası ediyor adamı açıp açıp çevrimiçi mi bakıyorsun whatsappa.
grubu sessize alıp arşive atınca, yeni mesaj üstüne tekrardan başa gelme olayını bi çözsünler ya.

ben o grubu görmemek için sessize alıyorum sen yine gözümün önüne getiriyorsun, olmuyor böyle.
Bir grup sayfası oluşturunca o kişilerin özelden yazması istenmeyince özelden engellenip grupta hala yorumunun görülmesi özelliği. Kesinlikle çok yakışır bu uygulamaya. Jan koum bunu değerlendirmeli. Üniversite grubunda bazen can sıkıcı olabiliyor bu özel muhabbeti.