bugün

Çocukluğumun en güzel 3 çizgi filminden birisi. Hala arada Youtube'dan izlerim. Özellikle yemek yerken harika gidiyor.
https://www.izlesene.com/...ar-turkce-jenerik/8462905

Jeneriği mutluluk sebebimizdi vakti zamanında...
Bu cizgi filmi guzel kilan seslendirmesiydi valla.
Ulan simdi dusundum de seslendirmecilik olmus abi. Pepe'ye bakin mesela. Peppe peppe cok agliyoor. Yeni nesle aciyorum harbiden yazik la.
olsa da izlesek tadındadır.
4 sezon ve 78 bölümden oluşan efsane çizgi dizi. türkçe dublajlı tüm bölümleri çölde su arayan bedevi gibi aranır, ama bulunamaz.
kankası ile mashmallowlarla oynadıkları lori nin partisindeki oyunu hala oynuyoruz kardeşimle.
-bir sakız şekerleme
-iki sakız şekerleme
-...
-yöüz ii sıkaoz şikirlimi...
seneler önce jetix kanalında yayınlanan çocukluğun favori çizgi filmlerinden.
ablasını günlerce taklit etmesiyle anılır. tam bir piçtir*
hayatımda gördüğüm en büyük trolldur. ablasıda en büyük kevaşe.
bir bölümde okul müdürünün evinin bahçesine yapay kar yağdırmıştı, sahte radyo yayını yapıp okulu 1 gün tatil ettirmişti.
jetix'de keşfettiğim çizgi filmdi. izlediğim en iyi çizgi filmlerden biridir hatta direkt.
jeneriğiyle, konusuyla, karakterleri ve şakalarıyla vs. gerçekten her biri ayrı bir güzeldir.
"andy'nin nesi var? a a andy'nin nesi var?" diye gıcık bir şarkısı olan çizgi filmdir. çok beğenip izlerdim orası ayrı.
jetix varken * çok hoşlanarak izlediğim çizgi dizilerden biri. gerçi onların hepsi güzeldi. adams ailesi, nascar yarışçıları, müfettiş gadget, wunschpunsch, casus köpeklerin gizli dosyaları, the terrible thunderlizards, eek the cat, kötü köpek, 402 nolu sınıf...
bildiğin eşek şakacısıdır. o şakaları yurdum memleketinde yapsa eşek sudan gelinceye kadar dövülürdü.

(bkz: yurdum memleketi)
http://www.youtube.com/watch?v=7etTW_hped0 adresinden introsu izlenebilecek çizgi dizi.
tıpkı sponge bob gibi, her yaştan insanın zevkle izleyebileceği az sayıdaki çizgi filmlerden biri.
** (bkz: özgürlük güzel tatlı eşsiz özgürlük)**
kardeşim sayesinde izlemeye başladığım çok itici bi ablaya ve çok sadık bir arkadaşa sahip veletin şakalarıyla çevresindekileri bunalttığı hoş bi çizgi dizi.
(bkz: seviyordum lan)
acayip karizmatik velet. vaktinde bizim okulda olsa birak lori denen kızın burun kıvırmalarını herkes peşinde olurdu. En sevdiğim çizgifilmlerdendir ablasıyla didişmeleri müthiştir bir defasında ablasının boyfriendini tavlama iddasıyla kadın kılığına girmiştir. okul müdürü tam bir eğitimcidir hele yemekhanede bozuk fasulye satıp bunu örtbas etme girişimi vardır ki aslında en büyük karakter odur.ayrıca epey de salaktır bunun okulundaki diğerleri mesela tüm okul hergün burçlarını okumaktaydı. uzaylılara tüm kasaba inanıyor ve onlara resmen karşılama töreni hazırlıyordu. kekliyordu tabi bizim Andy onları.okuldaki öğrencilerin hepsi noel bölümünde araç tasarımı yapıyor vee nasıl oluyorsa hepsi hareket eden film dekoru gibi arabaları ne bütçeyle kuruyorlar anlamadım. vs vs acyiplikleri vardır yani anlayacağınız bunlarda
andy'nin nesi var (what's with andy), eylül 2001'de başlayan kanada animasyon serisidir. başarılı olmasına rağmen teletoon kanalındaki yayını kaldırılmıştır.
şöyle bir jeneriği olan çizgi film:

gözlerini kapat hazır ol sürprize
andy yine bir şeyin peşinde.
görse size öyle bir uygular ki
hepiniz şaşırırsınız.
benim adım andy, herkes bilir beni
her an her şeye hazır olmalısın.
andy'nin nesi var. büyükleri bile ekran başına kilitleyen bir jetix çizgi filmi. her gün saat 11:55'te başlıyor.
boş zaman aktivitesi olarak izlenilesi bişeydir. komik eşşek şakalarndan oluşmaktadır
(bkz: eşşek şakaları)
jetix'de yayınlanan çizgi dizi, andy larkin isimli bir gencin yaptığı deyim yerindeyse eşek şakalarını* lkonu almaktadır, zevklidir, izlenilesidir.

(bkz: severek izliyoruz)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)