bugün

Ojeleri uygun fiyatli olmasinin yaninda guzel olan kozmetik markasi.
Kalitesizliğin şanını yazar kozmetikte.
doğada pantolona işemektir.
Bu da merdiven altı olanlardan.sadece bordo rujunu denemistim elimde parçalandı resmen.
Uygun fiyatli olmasi ozellikle indirimde. Hayvanlar uzerinde test yapmamasi.. tam bir bebeksi marka. Ozellikle onumuzdeki donem cikacak far paletleri mukemmel toprak tonlarinda ve sicak renklerde.
Cidden rujları fiyatlarına oranla harikadır.ama sen şeffaf şeffaf, ucuz ucuz, plastik plastik ne ambalajı yaparsın ya.
Süslü sözlük mü burası ?
Bazı ürünleri gerçekten çok iyidir. Özellikle Comfortzone paleti ve rujları süperdir. Fakat ambalajları tam bir facia. Özellikle rujlarının kapaklarının açılıp tüm çantayı mahvetmesi çileden çıkarır.
Megaglo crown of My canopy highligtherını aldım en son yanılmıyosam türkiyedeki tek cesidi bu zaten. Direkt normal miktarda uyguladıgın zaman yokmus gibi geliyor ama her toz ürün gibi bazlı ya da en azından ben lip balmla denedim nemli bi ürünün üzerinde uyguladıgında cok daha verimli. bayılsam mı bilemedim ama:/
Ben her ne kadar kullanmasam da(yakışmadığı için) far paletleri gerçekten kaliteli. Tozutmuyor ve pigmentasyonu güzel.

Bir de megaglo kontur paleti nin açık olan kontur rengi de güzel. Pudrası fazla sarı sanırım göz altı için ama ben kullanmadım.

Bunun dışında ki ürünlerini bilmiyorum.
Neden buzdolabında bir gün bekletip kullanmayı denemiyorsunuz sayın Romalılar!
Comfort zone denilip susulması gerekir. sen ne güzelsin öyle.
mocha licious isimli rengine hasta olduğum ama dillere destan dandiklikteki ambalajı yüzünden pek kullanamadığım ruja sahip cruelty free marka.

ayrıca bare and beautiful paletindeki ışıltılı soğuk tonlu pembe renk sana aşığım.
Bordo ve kirmizi tonlari rujda en sevdigim, vazgecilmezim olan tonlardir. cherry bomb'unda cok ovuldugunu gordum rengi de bayagi hosuma gidince aldim. 13lira mi neydi zaten. Fakat kokusu cok rahatsiz edici. Yani rujlarim arasindan en kotu kokuya sahip olan ruj bu. Şu an hakkinda tek iyi şey diyebilecegim yani comfort zonepaleti. O gercekten iyi.

Rujun son hali beyle:
görsel
ne bilim ben rimelini beğendim yani.maxfanatıc diye bişey ama güzel ya o kadar da kötü değil.
Flormar ile golden rose'un yabancı kökenlisi.
Complfort zone paleti cidden guzel kiz oyle deme. Rujlari kotu kokuyor ama cherry bomb'u alayim dedim vazgectim.

Edit: comfort yazarken carpilmisim.
Kızlar allah rızası için bu iki kuruşluk markanın ürünlerini ballandıra ballandıra blog sitelerinizde anlatmayın ya. Hadi bloggercılık oynamak istiyor canınız, bari vloggerlığa soyunmayın.

Sanırım makyaj videosu çekmeyen kızlar olarak azınlıktayız. iyrenç.
H2o proof eyelinerını çıkarmak için gözümü kazımam gereken marka.

Bu kadar güzel eyeliner yapmışsınız da neden makyaj temizleyicilerle bile çıkmıyor? ilk gün çok sevip akşamında gözümden doğru düzgün çıkaramayınca ayrılığı hissettim, Resmen nikah masasında terk edilmiş gibi hissediyorum.
Vegan kozmetik markası. Hayvancıklar üzerinde deney yapılmamış, katliamsız makyaj ürünleri isteyenler için iyi alternatif.
rujları güzel olan marka valla 5 dakika falan da değil kalıcı bazen tüm gün gittiği oluyor özellikle kalem rujlari balm staın bordo olan favorimdir.
5 lira ama kalici degil Rujlari. Far bazini begeniyorum guzel.
Rujlarını o kadar övüyorlar ki. Hele de bare it all'ı.
Dayanamadım ve bu indirimde swatch yapma gereği bile duymadan sepete attım.
Kalıcılığı müthiş, çizgilere doluşmuyor, mat deniyor ama sürüşü çok kolay.
Başı küt kesildiği için kıvrımlı dudaklar zorlanabilir.

Olumsuz özelliği ise dandik kapağı. Hayır bunun imkanı yok kapağına ruj bulaştırmadan kapağını kapatamazsınız.

Sütlü kahve tonlarında. Dudakta, göründüğü gibi koyu durmuyor. Yumuşak bir rengi var. Bayıldım.

görsel

Edit: ne 5 lirası lan. indirimde 8,90
indirimsiz 15 olmuştur heralde. Kozmetik zammından beri fiyatları uçmuş durumda.
Aslinda comfort zone paleti guzeldir. Crem brulee fari da guzeldir ve far bazida fena degildir sadece indirimde almak daha mantikli. Rujlarini hic denemedim.
dandik makyaj malzemeleri üreten firma.
bluğ çağındaki kızlarımıza hitap eder.
yerli markamız pastel dahi bu markadan çok çok üstündür. gençliğinizi heba etmeyiniz.
güncel Önemli Başlıklar