bugün

Başlığı dursun, ilerde değerlenir.
Şınaydır ile nani'nin versusudur.

Büdüt: benim bu topçular üzerinde değerlendirmem yoktur. ister sneijder, ister nani iyi olsun. Ne gs ne de fb taraftarıyım. Şehirimin takımını tutarım, bir de milli takım. Ha sorarsanız hangisi iyi diye; sneijder daha kariyerli.
Bu arada ikisinin de götüne koyayım. Yemişim şınaydırı da naniyi de.
sonuç zaten belli. kınıyorum başlığı açanı. *
Aynı mevkide olmayan iki futbolcunun saçma kıyasıdır.
nani kariyer olarakta istikrarlı performans olarakta şınayderden daha başarılıdır.
Biri portakal diğeri portugal.
Nani alır çok kariyerli adam ama bana sorarsan Q7 derim.
Sneijder galatasaray ın oyuncusudur feneri ağlatmıştır. Nani spekülasyondur.
sene başladığı an izleyeceğim nefessiz karşılaşma.
şaka mısınız olm. sneijder şampiyonlar ligi şampiyonu inter'in en iyi oyuncusuydu. nani ise hep çok şey beklenen ama hayal kırıklığı yaratan bir oyuncu oldu... nani diyolar ya vay amk siz futbol değil götvayvır izleyin anca.
ikisinde kariyerli oyunculardır izlemek çok zevkli olacaktır lakin bu oyunculara çok para veriyoruz arkadaş, tatil yapmaya geliyor birçoğu.
Kimin iyi olduğu lig sonu belli olacak sneijder müthiş ve gs nin en önemli 3 5 adamından biri önemi tartışılmaz nani ise daha fb ile 1 tek maça çıkmadı takıma faydalı mi boş transfer mi belirsiz.
ikiside farklı bölgelerin oyuncusu ancak nani maç kurtaran bir oyuncu değil gibi geliyor bana ama tekniği müthiş.
nani fernandaoyu orta ve paslariyla kral yapar. ama wesley seviyesine hic gelemedi kariyeri boyunca.
diego vs sneijder yemedi sırada nani vs sneijder var amk. seneye kim olacak belhanda vs sneijder mi?