bugün

bi türlü psikolojisini çözemediğim kızdır. netten tanıştıgınız hatuna cam acarmısın dersiniz. acar ama put gibi durur. hiç gülmez. sanki lanet eder cam actıgına. e be hatun kişilik. magdem nefret edıyosun benden bu kadar. somurtmana sebep oluyorum. neden cam acıyosun ulan. hani oyle ısrar fln de etmıyorum ha. ısrar etsem hadi kız resmen ugrasmamak ıcın acmıs dicem. ama bı kere soleyınce acıyo da allahsız. şimdi haftasonu bulusalım bi iki bişeyler içelim desem olmaz der. hem umut ver ver sonra olmaz de. allahtan revamı ulan bu yaptıgın hey gidi be.
dayak yer.
sevgiliden başkası değildir. onlar yapar böyle ara ara, telaşlanmayın.
kamera açmadan önce, 'şimdi olmaz ', işte 'açarsam korkma benden'*, 'kamera açıkken kasılıyorum' filan diyen kızdır. kamera açtığınız zaman tepkisiz hale geçer. oysaki muhabbet çok iyi gitmektedir. o gün deli gibi espri yapıyosunuz ve yaptığınız esprileri unutmayım diye word e bile aktarıyorsunuzdur*. ama sürekli kendi esprisine en çok kendisi gülen adam moduna giriyorsunuzdur. neyse efendim sonuçta, ben yemeğe gidiyorum deyip msn i çevrimdışı yaparsınız. bi daha da bulaşmassınız.
aynı anda sizden başka birine daha kamerası açıktır efenim. yazdıklarınıza o yüzden tepki vermez, veremez.

edit: imla. *
"normalde çirkinim ama dur bakalım lan bu sefer belki ışıktan falan güzel görünebilirim belki" düsturuyla hareket eden çirkindir.
sanal da olsa ilk görüşmenin verdiği heyecanla istem dışı soğuk görünen kızdır.
gösteririm ama vermem diyen kızdır.
bu havada cam açarsa olacağı budur şeklinde soğuk bir espri yapılası kızdır.