bugün

Hala argo kullanarak entry girip girmediğini merak ettiğim, yapıyorsa hoş olmayan, donuz listemde bulunan yazar. Umarım bir gün argo kullanımına son verir.
Bin Fenerli koruyup eksilese de bu tavrını sevmiyorum.
bu kuş beyinli ergen yeni nesil için siyasetin tipik pop şarkılarından öteye gidemeyen bir anlam taşıyacagını söylemek yanlış olmaz herhalde.

tam bir beyinsiz gelip salak salak salya akıtıyor, çaylak olacaksın denildiginde sivilcelerine aldırmadan " çokta sikimde "diyor zaaaa kuliyete bak. beyinsiz.

neyse ne diyorduk bu aptal muhtemel mastürbasyon budalası aslında gelecegimizin çok karanlık oldugunu gösterir nitelikte.

düşünün mk biz bu yaşlarda sanki çok eskiden beri siyaseti takip ediyormuşuz gibi gözükmemek için çırpınır dururduk bu salak yılların siyasetçisi çıktı zaaahaha abilerinden büyüklerinden duydugunu kuş beyinli burda gelip satıyor.

eskiden fetöyü övüyor şimdi övmüyormuşuz, ulan idiot sen ne anlarsın fetöden, sanırsın yılların siyaset bilimcisi adamda altyapı yok hadi taklit etmeye çalıştıklarıyla orda burda şurda çarpıştık diyelim sen en fazla " sis atma " neslinden olup cs falan atmış bir çocuksun, ha gelir yine siyasi eleştirini falan yaparsın onu da anlarım ama mal sen dün ki muhabbetin herhangi bir yerinde degilsin ki bugüne lafın olsun salak yemin ederim gerizekalı.

bu tür mallar sanırım siyaseti bu 3 büyükler hadisesindeki tartışmaya benzer bir şey sanıyorlar. böyle bir ihtiyaç mı var anlamıyorum ki.
me , too babe.
(bkz: yedirmeyiz)*
görsel
Ergendir.
Çok fazla argo kullanması ile üzen bir yazardı. Artık donuz listemde olduğu için hala argoyu abartıyor mu bilmiyorum ama kendisine sözlükte kadınların da yazdığını, biraz kibar olması gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Lütfen artık üzmesin argo kullanarak.
Yaptıktan ziyade gördün mü başardık anlamındadır ve gayet doğru bir kullanımdır.

ilgi alanına girenler için böyle bir şarkı da var.

https://www.youtube.com/watch?v=goAEVhM5pLY
lan olm küçük daha bu yapmayın etmeyin biz de o yaşlarda fanatiktin oolur o kadar birbiriniz kırmada düzgünce tartışmayı ne zaman öğreceneksiniz siz...
Allah allah sildirmiş kendini...ne oldu ki...
Yeni hesabı, "be happy yine yine yeniden" olan renktaş.
güncel Önemli Başlıklar