bugün

dünden beri dünya gündeminde 1 numarada olan skandal, rezalet ve insanlığın geldiği son nokta...

abd'de faaliyet gösteren wayfair.com adlı internet sitesinde çocuk ticareti yapıldığı ortaya çıktı.

abd merkezli mobilya ve ev tekstili, ev eşyası vb satan bir e ticaret sitesi olan wayfair.com'da, kaçırılan çocukların mobilya, ev eşyası gibi gösterilerek satıldığı ortaya çıktı.

kaçırılan çocukların isimleri, sanki bir mobilyanın model ismiymiş gibi sitede yayınlanıyor.

misal, samiyah adlı bir çocuk, bir dolabın modelinin ismiymiş gibi siteye konuluyor ve 12 bin dolara satışa çıkarılıyor.
görsel

bunun gibi kan donduran yüzlerce örnek var;
görsel
görsel

olay reddit'te bir kullanıcının Wayfair sitesinde satilan basit buro dolaplarının ve yastikların astronomik rakamlarda olduğunu, ve bu ürünlerin basindaki yazılan isimlerin kaçırılan çocukların soyisimleriyle aynı olduğunu iddia etmesiyle ortaya çıktı.

gerçekten de site incelendiğinde kaçırılan çocukların isimleri ile aynı mobilya, eşya isimlerinin astronomik rakamlarla satışa çıkarıldığı görüldü.
Ayni ürünün başında isim yokken ucuz, ama isim varsa onbinlerce dolara satıldığı anlaşıldı.
görsel

şerefsizlik, kansızlık arşa çıkmış resmen.

gerçekten insanın tüyleri diken diken oluyor okudukça.

şimdiye kadar yüzlerce çocuğun bu şekilde satıldığı iddia ediliyor. ayrıca bu şerefsizlik sadece wayfair ile de sınırlı değil, başka sitelerde de benzer durumlar sözkonusu.

umarım bunun sorumluları kıskıvrak ele geçirilir, satılan çocuklar, kayıp çocuklar bir an evvel kurtulur.

edit: bu insanlık dışı olayla ilgili detaylı bilgi için şu twitter floodunu okuyabilirsiniz;
https://twitter.com/heroo...tatus/1282214727670738946
Bunun bir de adenokrom skandalı var ki okurken kanınız donar, dehşete düşersiniz. Dünya rezalet bir yer.
haberlerde gördüğümüz çocuklara tecavüz eden psikopat sapıkların zengin versiyonları da var.. işte bu insanlar fakir olduklarında bir şekilde yaptıkları şeyleri tespit edip o çocukları kurtarmaya çalışıyoruz. Ama bunların zengin versiyonları.. Gözümüzün göremediği yerlerde istedikleri gibi at koşturuyorlar.

Bazen nefes almak bile ağır geliyor.
Genel olarak mobilya ve ev eşyaları satan ve yaklaşık 13 bin çalışanı bulunan bir e-ticaret firmasının çocuk kaçakçılğı ile suçlanması olayıdır.

Haberi ilk gördüğümde bir garipsedim. Şundan dolayı fazla aleni geldi. Tabi firmayı tanımıyordum ilk olarak kim yahu bu filme diye bir baktım. Yani öyle küçük, kıyıda köşede kalmış bir firma değil bu.

Sonra sitesine girdim. Şu isimleri anılan çocukların isimlerini arayayım. Mesela Samiyah...

https://www.wayfair.com/k...word=samiyah&class_id=

Bir ton ürün çıkıyor görüldüğü üzere ama sonra dedim ki peki söz konusu ilanı kaldırmışlar ama bu adamların aynı isimdeki en pahalı ürünleri kaç para? 8.399 dolara koltuk satıyorlar mesela. Koltuk deri imiş.

Bu tesadüf olabilir diye düşündüm sonra diğer isimlere bakayım dedim. Dylan var. Onu aradım.

https://www.wayfair.com/k...eyword=dylan&sortby=3

Yine bir ton ürün çıkıyor... 14 bin dolara kadar ürün var.

Bir kere ismi geçen hemen her çocuğun adını aradım ve hepsi bir ürün ailesi ve bunlardan bazıları da oldukça eski tarihli ürün aileleri.

Sonuç olarak bir çocuk kaçakçılğı işine girecek bu büyüklükteki bir firma 10 bin dolarlara çocuk satacak ama aynı zamanda 14 bin dolarada ürün satıyor olacak. Ha manyak mı arıyorsun olur mu olur ama bu sefer sanki taşlar pek yerine oturmuyor.

Yine de çok pis bir konu ve USA / ingiliz makamları araştırırlar bu mevzuyu...
https://m.uludagsozluk.com/e/43623702/

E hala aynı çocuğu satmaya devam edecek halleri yok. Oldu AMK dünya çalkalanacak ama bunlar samiyah isimli çocuğu satmaya devam edecek.
Pizzagate v2. Ekşide biri yazmıştı " epstein'nın yakalanması bile 20 yılı geçtiyse böyle birşey gerçekse buda en az o kadar zaman alır "

(bkz: adam haklı beyler)
Genç ve çocuk Kayıp ilanlarının neden bu kadar çok olduğunun ispatlarından biri.
Abi resmen korku filmi senaryosu gibi ama gerçek. Çocuk kaçır, sonra internet sitesinde dolap gibi sat. Akıl alır gibi değil. iblisler.
Bir teori gibi görünebilir;dahası belki net olarak öyledir fakat Jeffrey Epstein ile ilgili belgeseli izledikten sonra ağ üzerinde bu tür bir yapılanma olduğunu düşündüm hatta kafamda kurdum,kimler kimler vardı o işin içinde.daha önce yaşanmış emsal olaylar var fakat şimdi alakasız olacak diye başka şeyler yazmıyorum.neyse,ateş olmayan yerden dumanın çıkmadığını da unutmamalı.
Allah ıslah etsin sizi.
planlı siber saldırı. hatta kaçırıldı denen çocuklardan biri ig yayını açmış. biden' i yok ediyor trump.
yine malum embesil tayfa tarafından gomplo teorisi yauv diyerek dalga konusu yapılarak itibarsızlaştırılacak olay.

zamanında burda pizzagate haberleri paylaştığımda çomarberry blonde ve ekürileri olur mu yav komplo bunlar, trollüyorlar sizi hahaha diyerek taşak geçiyordu.

bu sik kafalı kitle olduğu sürece çocukları bu şekilde de satarlar, çocuk kanıyla derisiyle kendilerine gençlik ilaçları da yaparlar, çocukların organlarınıda alırlar.

savaş çıkardıkları her yerde binlerce çocuk kayboluyor. kimse de bu ne iş demiyor.
Arkadaşlar kusura bakmayın da artık internette gördüğünüz her bilgiye biraz kuşkuyla yaklaşmayı, atlamamayı öğrenmeniz lazım.

Yav çocuk ticareti yapacak olsalar open web üzerinden senin benim ulaşabileceğim yerlerden mi satış yaparlar.
Girmenizi önermem ancak "deep web" denilen bir oluşum gerçekten var ve bu tip işler bu mecrada döner. Köle ticaretinden uyuşturucuya, silah kaçakçılığına kadar her haltı deepweb'te arayıp bulabilirsiniz. Ancak böyle şeyler bizim kullandığımız open web'e düşmez. Engellenmiştir. Sadece bazı tarayıcılarla buralara giriş yapılabilir.

Bu adamlar salak mı senin nette gezerken yanlışlıkla sipariş verebileceğin yerde tövbe haşa çocuk satsın. Bu çok fantastik bir düşünce. Benim fikrim:
Ufak rastlantıların zayıf kanıtlarla harmanlanarak ve çokça zikredilerek bir panik havası oluşturulduğu. Sakin olun, sanmıyorum ancak varsa bile Türkiye için bu durumun kolayca halledileceğini düşünüyorum. Bu ülkede kimse o kadar özgür değil.
çok ilginç bir olay.

https://www.youtube.com/watch?v=-xhObLeOWTw
Pedofili ve ensest yaygınlaştırılıp normaleştiriliyor dünya da.
Olur mu ya demeyin.
Şu an eşcinsellik sapıklıktır yazsam burada bie sürü andaval bana homofobik deyip gizli eşcinsel iftirası atacak hale geldi. 10 sene önce buna hasiktir derdik ama artık durum bu. Eşcinsellik normal oldu sosyal medya da.
Sıra bu sapıklıkta.
Bahsedilen olay hikaye saçma sapan bir kurgu ama asıl istenen gündem olması.
Önce covid sonra bu dedikodu normal insanı paranoyak yapar. Çocukların gelişiminde hassas olan yeni nesil bunları okuyup sokağa çocuk çıkarmaz. Hayatı tanımayan salak bir nesil gelir.
Pedofili çokca zikredildikçe daha fazla merak uyandırır ilgi çeker.
Reklamın iyisi kötüsü sapığı yoktur.

Eski kültürde bu tip sapkınlıklar zikredilmezdi. Var olanlarda çok dar çevre de kalırdı.
Şimdi inatla yangın haline geliyor.
Hepimiz onların isteklerine uygun bir şekilde bol bol sapkınlıkları yazıp reklam yapıyoruz.
ifşalandıkça bitmiyor. Daha fazla yayılıyor.
Amaçta bu zaten.
Başlıktaki 2 fotodaki çocuk youtube da açıklama yapıyor bu ne saçmalık diye altına belki kaçırıldın zorla konuşuyorsun diye mesaj atan salaklar var.
Durum vahim yani.
Bu haber bana saçma geldi ama çocuk ticareti diye birşeyin var olması benim içimi daralttı sabah sabah.
bazı orospu evladı zenginler, hayatta herşeyin tadına varınca doyup farklı fanteziler peşine yöneliyor. ben bile iki ay önce elime 110 bin lira para geçince aklımı oynattım bu milyarderler kim bilir neler yapıyordur neler.
birçok twitter fenomeni "lan acaba?" deyip buna inanmış.
yok böyle bir şey arkadaşlar dağılın.
konu hakkında twitter de sedat kapanoğlu namı diğer ssg twit flood unu okuyabilirsiniz.

tanım: dev mobilya firmasının bütün işi bırakıp çocuk alıp satttığına inananların iddiası
internette okuduğu her şeye derhal inanan kitle için yeni bir katarsis aracı. Ancak elbette kolpa. Uzun uzun anlatmaya değmez sadece şöyle çökertelim:

https://youtu.be/TJmrjNeKgi8

Deepweb’de değilsin, eticaret sitesinden çocuk alıyorsun sonra kargocu evde yoktun diyerek kargonu vermiyor. Yaşanır bunlar. Doğru kanka.

Bu tip komplolara atlamanız gerçek trafficking mağdurlarını ve suçlularını görmezden gelmenize sebep oluyor. Epstein konuşun misal.
Neresinden tutarsanız tutun elinizde kalan komplo teorisi. Dolap, yastık vs adı altında çocuk ticareti yapılıyor diyorsunuz da 10bin, 15bin dolarlar hepsi kâr olsa bile bu gibi alışveriş şirketleri için bu tarz işlere kıyasla riske girmeyecekleri kadar komik rakamlardır. Muhtemelen patronlarına sinir olmuş site yöneticilerinden biri ya da eğer mümkümse siteye üye olan 3. bir şahıs sırf ünlü olabilmek için gazete haberlerinden yola çıkarak kaybolan çocukların isminde sözde şifreli ürünler oluşturup internet sitesine bu ilanları koymuş olabilir. Zamanında pizzagate skandalı da bu şekilde parlamış ardından fos çıkmıştı. Bu olayın da öyle olduğunu düşünüyorum. Ancak çok aşırı uç zenginlerin bu tarz pedofil partiler verdiklerine de eminim. Sekse aşırı doymuş adamlar bunlar. her şey beklenir.
Bir yerinden bir tuhaflık çıkacağı belli olan hadise ama şu an net değil.

Burda asıl tuhaf olan “adamlar neden deep web kullanmıyor gardaşımMm?!?” diye isyan eden vatandaşlarımız.

Arkadaşlar deep web fbi kontrolünde zaten. O kadar deep bir şey değil yani. Adamın ümüğünü sıkarlar, yarım saat içinde paket ederler böyle durumlarda.

O yüzden böyle bir şifreleme deep web tırıvırısına göre daha gerçekçi.

Gelgelelim neden wayfair, neden isimler açık, neden birileri bundan bahsetsin gibi planlanmış o kısımları enteresan.
Wayfair sahibi olmayan cocuk demekmis. Yav he he. Ulan andavalin biri kuyuya bir tas atiyor 40 akilli cikaramiyor. Beynini siktiklerim ciddi ciddi inaniyorlar suna ya. Basligi acan zaten ayri bir andaval. Sanki gidip gozleriyle gormus gibi heyecanli heyecanli anlatmis amk embesili. Bu veled-i zina ergen tayfasi da adami destekliyor. Hay ben sizin kus beyninizi sikiyim.
cool story ama sadece story

bu işler 2-3 keş malın

hadi gidah çocuh neyin ticareti yabah kafasıyla işlemez

internetten falan da pazarlanmaz.

bu işin olduğu yerde

işe

en önce, en üst emniyet makamlarından başlanır.

onların bilgisi dışında

yok mobilya mağazası

yok plastik atölyesi

komik olmayalım arkadaşlar.
çocuk satmak isteyen adam gelir bunu internette mi paylaşır? bu kişilerin böyle mal olduğuna inanan embesil varsa aklına tüküriyim.
ROCKEFELLER VE ROTHSCHiLD AiLELERi iŞiN iÇiNDE DiYORLAR. soros'ta organizasyonun finansmanını sağlıyormuş. ayrıca tapınak şövalyeleri konunun tam göbeğindeymiş. bunun ucu türkiye'yi bölmeye kadar gidecekmiş büyük oyunu görmeseydik.