bugün

alura jenson'a benzettiğim manken, model, fenomen. picardinin manitası.
Galatasaraylı kardeşlerimize sevgilerle...

https://twitter.com/odatv...IBT43aeamDUk8adA&s=19
Göbeğine kadar sarkmış inek gibi memeler, buruşmuş kararmış meme uçları, götün yarısı selülit. Malum yer muhtemelen Zonguldak kömür madenidir.

Hala bu kadına ölüp biten hatta bunu düşünüp asılan var.
Bizim millet bir tuhaf. Büyük meme olsun gerisi önemli değil.
Yazık lan.

Not: fiziksel kusurları ile dalga geçmiyorum. Bu kadına ölüp biten amcılar ile dalga geçiyorum.
Galatasaraylı Mauro icardi'nin eşi Wanda Nara, ikinci şarkısını yayınladı. Şarkısına bir de klip çeken Wanda Nara kamera arakası görüntülerini paylaşmaya devam ediyor. Cesur görüntüleri sosyal medyayı karıştırdı.

https://www.odatv4.com/ma...apiyorsun-yenge-120025916
Aygır ve golcü vay vay o nasıl tanımlamalar.

büyük gözlü kadınları sevdiğimden hak veriyorum.
kimisi erkeğini sağlam sevişerek tavlar kafir not al kitaplarda yazmaz bunlar.
Sadece şu kadının estetiksiz haline bakın. icardi gibi bir adam bu kadına nasıl baktı aklım almıyor. Kadında resmen çirkin şansı var mk!
bende damızlığım ne olmuş yani, grinç niye küçümsüyorsun bizi amk.
görsel
lösemi hastasıymış ve temmuz ayından beri tedavi görüyormuş. geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Bu gavurlardaki genişlik kimsede yok mq.

Bu kadın kadar ortalık şeysi birini de hiç görmedim..

Kadın icardi'den ayrıldı gitti Arjantinli bir rapçi ile birlikte oldu. Sonra geldi icardi'yle eskisi gibi miç miç...

icardi'de gurur yok mq. Karı başkasıyla fingirdeşti aldattı. Sanki bir şey olmamış gibi devamke..

Gerçekten bunların ahlak anlayışı mide bulandırici..
görsel
görsel
Yengemiz olduğu için söz söylemek ayıp kaçar.
türbana girmiş. islamiyeti seçmiş.
görsel
görsel
Şişme bebekten farkı olmayan kaşar. Düşününce 3 günlük ölümlü dünyada iyi yapıyor yattığı yerden lüks hayat yaşıyor.
kadın artık nasıl mükemmel sevişiyorsa, fırsatı olsa bütün dünyayı birbirine düşürecek...
yengemizdir. ancak bu kütür kütür olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
(bkz: gurbetçi bavulu)
icardinin karısı. yalnız karı da karı.
Reis beline kuvvet

Trabzon maçına kadar fazla yorma kendini.
Icardim ne çakıcak şimdi bu gece of.
istanbul'a geliyormuş. icardi bu yüzden attığı penaltı golünden sonra eldiveni çıkarıp, yüzüğü göstermiş.
(bkz: barışmak)

görsel
görsel