1. 1.
    Şu kel kafalı erkek müsveddesinin ne halt olduğunu ifşa eden önerme. Karısına dahi sahip çıkamayıp post-modern erkek stepnelerinin suratına çarpılan tokat. Benim gözümde kel kafasıni küçük zero ile dahi kutsamayacağım gereksiz bir kahramanı bitiren cümle. Petersburg'da hava şu an -19 ve yanımdaki rus kızı midemi bulandırıyor.

Bu karakterin bu kadar sevilmesine şaşmadım doğrusu. Hayatında hep ezik yaşamış, sevdiği kadın en yakın arkadaşı tarafından elinden alınmış, fakir birisi, yani sizin bir yansımanız. Aslında kendinizi bu ezikle özdeşleştirdiğinizden dolayı bu kadar benimsediniz değil mi lan sülükler? Ulan ibiş madem adamdın , kanser olduğunu anlayana kadar aklın neredeydi? Sevdiğin kadın en yakın arkadaşının kucağında hoplarken gösterseydin cesaretini. Tam siz anasını satayım. Böyle bir rol model dururken beni mi sevecektiniz?

Kanser olduğunu öğrendikten Sonra ne yapıyor? Klasik bağcılar sendromu. Uyuşturucu işi. Neden şaşırmadım acaba? Namusunla para kazanmak nerede kaldı bre ahlaksız onum bunun çocuğu? Peki gerekli parayı topladıktan sonra neden bırakmadı bu işi? Adam görmemiş, fakir amk. Aldı tabi paranın lezzetini harcayamıyor da pintiliğinden. Bu it w.w. çocuklarına bakamamış yıllardır bir de utanmadan karısını çalıştırıyor üstelik hamile bırakıyor. Nasıl bir erkeksin lan sen çiyan?

Sonra peki nikahlı karısının tokmakçısına ne yapabildi? Ahh konuşturmayın lan adamı gece gece sonra kalbiniz kırılir.anüsünüzde kırım kongo kanamalı ateşli keneler belirir.

Olayı özetleyelim. Breaking bad denen diziyi seven, izleyen ve walter white denem şerefsizi adam yerine koyan her penis sahibi gözümde tam bir gizli eşcinseldir. Bir an önce doktora gidip tedavi olsun ya da alnında "anüsüm kaşınıyor" diye bir yazıyla dolaşsın. Başka türlü benden kurtuluşunuz yok.

Bu dizide tek adam var o da skyler orospusunun tokmakçısı. Sebebi ise tam olarak bana benzemesi.

Üzgünüm.

freeze you later
    2 -3 ... absolute zero
  2. 2.
    etkilendiğim önerme.

walter white ın cenazesine giden benim cenazeme gelmesin, vasiyetimdir.
    13 -1 ... kedilerinbabasi57
  3. 3.
    sığır gibi bir karin embesil gibi bir oglun olunca durum boyle oluyor.

ne cektin be walter reis.
    3 -1 ... siyah kirmizi
  4. 4.
    Heisenberg reyizim be sırf çor colugun için nelere katlandin ama senin bir kıymetini bilemediler reyiz Adana'ya gelseydin keşke sana yardımcı olurdum.
    1 ... imamhttp
  5. 5.
    Bazı ezik tiplerin çok zoruna gitmiş tespit.

Şimdi bu w.w. denen gerizekalıyı neden seviyorsunuz anladınız mı?

freeze you later
    ... absolute zero