bugün

Replikleri aç olduğunu ifade eden sözlerden ibaret olan walter ın doymak bilmeyen biricik oğludur.
Hepinizin bildiği üzere ilk kez engelli rolünde oynayan bir engelli bu karakterle ortaya çıktı. Bundan sonra millet tutturdu engelli rollerini gerçek engelliler oynasın demeye. Yahu kardeşim engelli rolünü engelli birisi oynarsa bu oyunculuk olmaz ki. Mesele sağlıklı birinin seyirciye gerçekten engeli varmış hissini aktarmasında bitiyor. Oyunculuk bu yani. Neyse güzel diziydi vesselam.
en anlaşılır konuşan dizi karakteri olması yanı sıra babasına anlayışsızlığı nedeniyle boğasım gelmiştir.
hayzenber reyizin hem fiziksel hem zihinsel engelli oğlu.
Son bölümlerde ailesi için hayatını bitirmiş, ailesinin ona sahip çıkmayıp, ihanet etmesine rağmen onlara para yollayıp yardım etmek isteyen walter reise haddini aşarak küfürler savurduğu sahnelerde yamuk ağzına kürekle vurasım gelmişti.
beş sezon boyunca her sabah kahvaltı yapıp, yan yan konuşan velet.

(bkz: kepçük)

ulan adam sana babalık yapmış, sen her sabah kahvaltıda sıcak sıcak bacon ye diye metamfetamin işine girmiş. sende kalk bunların karşılığında adama siktir çek. de siktir yo!.

görsel
wör is may birekfıst. amın oğlu seni.
markovic e benziyormuş ya la bu.
5 sezon boyunca kahvaltı yapan velet.

görsel
Louis ile aşk yaşayan kemcuk ağızlı.
diziyi her seyredenin bazen acıyıp bazen kızdığı karakter.
serebral palsi hastasıdır.
gerçekten üzüldüğüm karakter. bu saf oğlanın gözleri dolduğunda benimde gözlerim doluyordu. gerçek hayattada bu hastalığı yaşıyormuş. allah tüm hastaların yardımcısı olsun...
anasi kılıklı pis nankör.
gerçek hayatta da bu aksanla konuşup konuşmadığını merak ettiğim şahıs.
evet diziyi yeni izlemeye başladım. ne var yani. yeni başlayamaz mıyım?
Muhteşem bir karakter olmuş. Tam bir atarlı ergen, gittikçe iyice sinirimi bozmaya başladı. Oyuncu kim ise çok başarılı yalnız.
aka (bkz: flynn)
Bu kisinin hastaliginin boyle dalga gecilip cemcuk agizli cocuk diyerek baska baslikta tasinmasini gayet mantiksiz buluyorum. Filmdeki ismi budur.

Gercek hayattaki sevgilisi de şudur (bkz: http://i.hizliresim.com/pRp5Zn.jpg)
Doğum esnasında beynine oksijen gitmediği için gerçek hayatta da doğuştan ağzı yamuk olan arkadaş.
bu piçi bile ozledim lan. breaking bad in asi ergeni.
kumar parası olarak bildiği parayla babası altına spor arabayı çekince iyi, uyuşturucu parasıyla yardım etmek isteyince kötü. çemçük ağzına sıçtığımın nankör pezevengi seni. heisenberg ulan o karşındaki, alayınızı sikecek finalde reis.
annesi tam bi fahişedir. evet.

(bkz: breaking bad deki koca ağızlı sarışın sürtük)
işi gücü kahvaltı yapmak olan ergen.

görsel

not: çemçük ağızlı eksiledi.
Her sabah where,where is the breakfest diye çemkiren çemçük ağızlı velet.
breaking bad dizisinde walter ile skyler'ın sakat oğulları. sürekli kahvaltı yapar bu eleman dizi boyunca.
görsel