1. 1.
  genellikle rock konserlerinde görülen kalabalık iki grubun birbirine girmesi olayıdır. bu an savaş sahnelerine benzer en önde olmak çok sakıncalıdır.
  3 ... blackbattle
 2. 2.
  lamb of god konserlerinde vokalistin organizatörlüğü ve seyirciler arasındaki grup yardımcılarıyla bir halka oluşturulmasıyla yapılan faaliyet. * orta boş kalır. ve yardımcıların hareketiyle herkes oraya doğru hücum eder. insanların birbirine girmesiyle son bulur. *
  http://www.youtube.com/watch?v=n4N1p7e1HnQ+
  3 ... mansonicaddiction
 3. 3.
  senelerdir metal dinlerim ve çok severim ama bu boktan meseleyi anlamış değilim. hayvanlıktan başka birşey değil.
  (bkz: dostum teraziyi tıklA)
  8 -3 ... hicbirseygorundugugibidegildir
 4. 4.
  cüssesine güvenen metalcilerin alkol ve müzik etkisiyle ortalığı dağıtmasıdır.
  ... rockman800
 5. 5.
  (bkz: ölüm duvarı)
  ... tankut kabza
 6. 6.
  (bkz: pogo)
  ... xasimus
 7. 7.
  konsere elinde jilet ile giren müslüm gürses'çi delikanlıların son vereceği hede.
  1 -1 ... eses taraftari porsuk canavari
 8. 8.
  stage dive, mosh, mega mosh, pogo, circle of hell ekibinin en sağlam üyesidir. orta çağ savaş arenasını andırır. adrenalin tavandır.
  1 ... topuksuz
 9. 9.
  Bir de dazlak, eşşek gibi cüssesi olan top sakallı bir tip ortada bekler. Sahnede grupla beraber işaretini verir ve kollarını aşağıya indirir. Sonra iki grup birbirine girer.

  Pogo' dur. Pogo * kendine ve ya bir başkasına zarar vermek değildir. Zorla yaptırılan birşey hiç değildir. Müziğin gazıyla dolup taşan insanların boşaltma olayıdır. Enerjiyi dışa vurumdur birbirleriyle çarpışırlar. Pogo dağıldığında göreceğiniz görüntü hayvanlık değil, yere düşen müzik severleri kaldıran diğer müzik severlerden ibarettir. Dansdır, eğlencelidir.
  2 -3 ... warmth of winter
 10. 10.
  bu linkte rahatlıkla görebileceğimiz şeydir efendim ne derseniz eğlence derim. videodaki uzun saçlı beyaz tişörtlü, turuncu tişörtlü elemanın üstündeki elemana dikkat edeniz efendim.

  https://video.uludagsozluk.com/v/wall-of-death-11404/  edit: unutmuşum, lamb of god konserlerinde süper gerçekleşir diğerlerinde ehe hadi çarpışak hehe ühü hihi şeklinde geçer.
  1 ... toliveistodie