bugün

prezentabl olmayı çözmüş erkektir. eğer besyocu değilse * zeki olma ihtimali de yüksektir. takdir edilesidir.
kendi için çalışıyorsa saygı duyacağım erkektir. sonuçta kendi kendini tatmin etmektedir. kimse durup dururken 31 çeken bir adama laf etmez. lakin vücut çalışıp akabinde "yazın çok hatun kaldıracağım" derse alnının çatısına tokadı yapıştırırım.

sen saatlerce götünü yor ter akıt sonra "pff türk kızları hep kezban" de. mına koduğumun salağı vücut yapana kadar aç üç-beş kitap oku hafif entellektüel birikim yap gör bakalım ne kadar eğlenceli kızlar var memlekette.
kendinden 10 yaş genç çömezlerinin laf sokmaları yüzünden başlamış olabilir. çok üstüme geliyorlar be.
estetik görünmek isteyen erkektir.
ulan yıl olmuş 2015 adamlar hala daha vajinaya ulaşmak için vücut çalıştığımızı üstüne kitap mitap okumadığımızı, kültürsüz olduğumuzu düşünüyorlar.

(bkz: erkeklerin kızlar için vücut geliştirdiğini sanmak)
Kizlardan ilgi beklemeye ac erkektir.
7 cm kol kasimla içinde bulunduğum erkek grubu.
abartmadığı sürece giderlidir. ben yine de zayıf, kemikli erkekten yanayım. animelerdeki gibi olsunlar.
zor vakitler geçiren erkektir.
hacılar zor ya bu spor.
ama bir de şu var ki alışkanlık yapıyor.
sigarayı bıraktım 1 ay oldu.
insan da bir hareketlenme oluşuyor.
işte bunu illa spor yaparak atmak istiyor.
Cahile ne anlatırsan anlat ikna olmayacaktır. o yüzden burada kızlar için vücut yaptığımızı sanan maymunlara cevap vermeyeceğim.

bu arada kaslı, yakışıklı, kültürlü, zekiyim. ister inan ister inanma!
Benim bu konuda profum.
neden diye sorulur. kendin içinmi yoksa dişilere gösterebileceğin maddi kütleler içinmi. seks objesi olma.
Kolum kırıldıgı için bıraktım kaslarım çökücek herhalde.
Gozume her zaman cekici gelmistir. istemsizce bile olsa bakilan erkektir.
şu sıralarda 15 ile 18 yaş arasın çocuklarımız kızlara güzel görünmek için yapıyor bu işi.
Fit bir vucuda sahip olacak erkektir. Ve bunu kizlar icin degil kendisi icin yapar. Yani kizlar icin sen kalk spora git icki icme sigarayi azalt yemene dikkat et uyku duzenine dikat et...butun bunlari kizlar icin yapiyorsa helal olsun kaslarinin getirisini sonuna kadar kullansin bence.
Kafaları pek çalışmaz. Evet.
"Kafaları pek çalışmaz. Evet." Hahahasiktir!
Salona yazılmadan önce "Vücut yapçam ortamlara akçam, Barlarda karılar kızları tavlıcam" kafasındaki insanları salona yazıldıktan 6 ay sonra "Adeleyi önceden yorma prensibi ile Tip 1 kas gruplarındaki aktin ve miyozin ipliklerini uyararak daha fazla hipertrofi yaratabiliriz." fikrine evrimleştiren bir uğraştır bu.
Hahaha vücut geliştirmeye laf eden şişko ve vitaminsiz embesiller sanki ülkenin en seçkin beyinleri amk.