bugün

insta biyosuna fitness yazınca daha çekici olan kişidir. Kızlar profile bakmadan yürür, o derece...
kısmen hakkı olan erkektir, azıcık düzgün bir karakteri ve bilgili bir yapısı varsa neden olmasın?
Son dönemde baya çoğaldılar ama boşuna.
Hakkıyla yapanlara sözüm yok ama çoğunun mantalitesi kız tavlamak. Sanma kısmına gelirsek çoğu kızları çatır çutur götürüyor. Yani sanma durumu falan yok.
Haklı olan erkek tipidir iç güzelliğe kaç kişi önem veriyor?
Normal vücut ile tavlayamamışsa eğer doğru yapan bir erkektir. Vücuduna, kasına bakmam diyen kızlar var ama emin olun yüzde 90'ı ilk olarak kasa bakıyor.
günümüzde doğru düşünen erkektir dış görünüşe bakmayan kalmadı maalesef.
net kekodur. ayrıca instagram vs. sosyal mecralarda biografi bölümlerine bakıldığında gym, yok bilmem ne siports sentır, kas-yumruk-öpücük emojisi, ayna karşısında sıçacak kadar kendini sıkıp resim atmalar (bu adamlara kabızlık koymaz) yani yazarken tiksindim. bende yok diye demiyorum ama cidden kız olsam, mahrem yerimi tele takar parçalar yine de size vermem.
iyiki göbekli seven kızlarımız var.
doğru sanan erkektir.

siz ne sanıyordunuz amk?

yüzeysellikte o kadar derinlere battık ki; insanlar internetten tek bir fotoğrafa bakıp eşleşmeye başladı.
Kismen katildigim onerme.

seneler evvel vakti zamaninda erzurumun ayazindan ve corakligindan bunalmis, bir arkadasima “kalk la trabzona gidek. arkadaslari alir denize yakin guzel bi yerde mangal yakar sohbet ederiz, ” dedim. sonra basladik esi dostu aramaya. ulan kime trabzon desek, ööeeeğğ trabzon demek, heeeuoööğğ birak simdi mangal ayagini, veeeüüğ demek trabzon ha? deyip deyip sinirlerimi hoplattilar. sonradan ogrendim ki oralarda meshur genelevler varmis. tabi isyan edip “bre anuna goduklarim, sizi insan gibi bir yere davet edemicez mi lan?” dedim.. simdi bu basligi gorunce o olay aklima geldi. bre anuna goduklarim, sizin on yargilariniz yuzunden fitness,body yapamicakmiyiz?? ha tabi gercekten kari kiz icin body yapan angutlarda yok degil.
Dikkat bu bir genellemedir!
Vücut geliştirmeye kız tavlamak için başlanır.Erkeklere güç göstermek ve statü için devam edilir. Bir zaman sonra narsizm başlar ve hep kendini küçük hisseder ve daha da büyümek isterler.
Bence kesinlikle işe yarıyor.Vücut artı birazda ağzı laf yapsın yeter.
yanılmıyordur.

nasıl koca koca memeler düşleyen herifler var ise karın ve kol kaslarına ağzı açık bakan hatunlar da vardır. olur yani, olmuşluğu da vardır.