bugün

çok acınası görünmelerinden dolayıdır.
artık vücutlarını o kadar kullanırlar ki beyinlerini kullanmayı unuturlar.
Geliştiricek bir vücudu olmayanların toplandığı bir başlık.
(bkz: kurugene).
kendini tamamen buna adamış erkeklere acırım. iki muhabbet edersin çektiği barfiks sayısıni anlatır, kaç kilo kaldırdığını anlatır. Hayati bu çünkü...

saatlerini bırakıyor spor salonuna...
mastürbasyon bile yapmamaya çalışan versiyonu vardı bunun. protein gitmesin diye...
tanrım! korkunçlar gerçekten... çoğunun psikolojik sorunları var. kendisiyle, vücuduyla kafayı bozmuş boş insanlar...
Aha aynı duyguyu yaşıyorum. Sanki kasları olunca insanlar onlara daha çok saygı duyacak vay aslanım koçum sen mükemmelsin diyecekler. Bir de bunların şey versiyonu var spor salonuna yazılırlar 3 gün giderler tabii her yerden onlarca fotoğraf paylaşırlar lakin baktılar kız düşmüyor kas filan olduğu da yok sonuç hüsran..
Güzel bir vücuda sahip olmayı herkes ister. Yapmak biraz emek ister. insanımızın %90 ında haftanın 5 günü spor yapacak göt yoktur. Ve yine bizim insanımız yapamadığı şeylere bok atar.
Düzenli spor yapan bir insan olarak çok enerjik yaşıyorum erkenden uyanıyorum yemek yiyince üzerime ağırlık çökmüyor. En son ne zaman grip vs oldum hatırlamıyorum seneler oldu.
Asıl ben uyuz it gibi yatan götlü göbekli hayat enerjisini kaybetmiş davalara acıyorum.