bugün

kesinlikle mide bulandıran bir çirkinliktir.

o parmaklara ne oluyor öyle ya, dolma gibi şişiyor resmen, berbat. sevgilim sakın bulaşma böyle şeylere, senin ince kalem gibi parmakların varken kaldıramam o çirkinliği dedi.
(bkz: norveçli balıkçılar)
ağırlık eldiveni ile çalışırsa olmayan çirkinliktir.

sanki 100 kg ile squata girişiyoz da amk*.
Maalesef 31 çeken ergenlerimizin sorunu. Sağ pazuları devasa şişerken elleri toynağa dönüşüyor.
ya nasir tutar ya da soyulur ondandir. ayrica spor esnasinda asiri kan basincindan dolayi da ince doku olan parmaklar cabuk siser. yani spor disinda parmaklar dolma olmaz.
el bölgesinde kas olmadığından oraları gelişmiyor. o yüzden vücut çalışan erkeklerin elleri çok daha naif ve kibar gözüküyor oysa ki. eldiven takılınca da büyük ölçüde nasır ve şişkinlik olmuyor. bir de tabi ki vücudunuz kadar elinize de bakacaksınız. krem mrem süreceksiniz.

yaklaşık 1.5 yıldır vücut çalıştığım halde ara ara oluşan nasırları saymazsak çok da güzel ve bakımlı ellerim var. genelde kızlar da bu konuda hemfikir. ama kendi haline bırakmıyorum tabi. norveçli balıkçıların insanlığa armağan ettiği kremi kullanıyorum. ya da hiç olmadı arkoyu. hadi bakalım aldınız şimdi de tüyoları vücudunuz kadar ellerinize de bakınız *
Kaya tirmanisi yapan erkek eli cirkinliginin yanina yaklasamaz.
Ulan damarları belli olan el çekici değil mi şimdi?
Hani zaten öyle dururken çok belli olmasa da biraz kasılınca net belli oluyor.
Normal dururken hafiften belli oluyor öyle çokta değil.
Lanet olasıcalar bir şeyi de beğenin. *
(bkz: nasır)

Siz sanki Norveçli balıkçılarla isveçli bilim adamlarısınız, hiamminaa.
vucut geliştiren erkeğin yüz hariç hiçbirşeyi çirkin olmaz olamaz bok atmayın.
Yanlış bilgi. Elde de kas vardır ve et yiyerek ayrıca el kası yaptıran yaylı bir aletle ( adını unuttum ) eller de kaslanabilir.