1. ?.
  nato, avrupa birliği ve amerika nın ortak kararı olarak gündeme gelmesi gereken durum. dünya kupası maçlarını yayınlayan kanalların reyting leri 5 - 6 katı fazla olurdu bu vuvuzelasaçmalığı olmasaydı.

  ingiltere - amerika maçı izlemeye çalışırken, speaker lara sinek kaçmış sesi duymaktan nefret ettiğim için bana televizyonu kapatmıştır.

  dünya sağlık örgütü bununla ilgili çalışmalara başlamalı, çözüm bulmalıdır.
  1 ... borntodance
 2. 1.
  85 desibelin üstündeki sesler insan kulağına zarar verirken, bu alet toplu olarak çalındığında yaklaşık 135 desibellik ses çıkarmaktadır. * bu hedeye rağmen maç izlemeye çalışınca aşırı bir baş ağrısı oluşuyor. sesi kapatsam bile kulaklarım uğulduyor. bu bknz vuvuzela çalanlara gelsin : (bkz: seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)
  ... on iki ayin sultani
 3. 2.
  altına imza atacağım olaydır. trt'nin anlamsız bir biçimde donması nedeniyle maçları ingiliz spikerden izleyelim belki daha heyecanlı olur dedik bu seferde bu vuvuzela beynimizi adeta zikti.

  2006 dünya kupası hakikatten aha zevkliydi be kardeşim. En azından taraftar coşkusu falan vardı. hele de euro 2008'in çeyreği olamaz bu dünya kupası.

  bu entry vuvuzela'nın verdiği baş ağrısı ile girilmiş olabilir.
  1 ... kayikcinin hikayesi
 4. 3.
  --spoiler--
  afrikadan bildiriyorum. haberler iyi nihat doğan vuvuzela hakkında basın açıklaması yapıyor.
  --spoiler--
  ... tsira
 5. 4.
  diğer ülkelere sıçrama olasılığı da göz önünde bulundurulduğunda haklılık payı yadsınamaz gereklilik. yarın bir gün türkiye'ye de geldiğini bir düşünsenize, çocuğunu keser insanlar çatılarda.
  ... moro
 6. 5.
  afrikadaki sefaletin nedeni bu lanet şey olabilir.
  ... larende
 7. 6.
  --spoiler--
  vuvuzelaları susturmak için nato birlikleri tekel savaşçısı ahmet abi ile anlaştı. 600 kasa bira ile yola çıktı çalanları 12 den vuracakmış.
  --spoiler--
  1 ... thebash
 8. 7.
  fil sesi çıkarıyomuş bu alet. Yasaklamasını isteyenler için http://www.banvuvuzela.com adında bir site kurulmuş.
  ... bluebeach
 9. 8.
  --spoiler--
  aldığımız son bilgilere göre afrika lı taraftarlar, "burası bizim bölgemiz, burada bizim vuvuzelamız öter" yorumunu yapmış. vuvuzelası en iyi öten kazansın diyoruz.
  --spoiler--
  1 ... biseeksikodaenerji