bugün

aşı yakında 40 yaş altına iniyor. vurduracak mısınız arkadaşlar. ben kararsızım çünkü pandemi bitiyor boşuna da vurdurmak istemiyorum açıkcası siz napacaksınız ona göre vurdurcam.
(bkz: efendim vurduruyorlar)
şu an karar verdim vurdurcam. aşı.
aşı gelirse vurdurucam elin adamı aşılamayı bitirdi biz daha 1.dozu olamadık. 3 ay sonra gelen edit: 1.doz biontech başarıyla olunmuştur. 2. de olundu.
görsel
artık herkes vurdurabiliyor ama benim hala şüphelerim var. vurdursam mı vurdurmasam mı bilemiyorum.
bu akşam 17:oo de ikinci dozu vurduracağım kısmetse.
suratta utangaç bir gülümsemeye sebep olan sorudur. hayır işin vurdurma kısmını geçtim bir de randevu alıp gidiyorsun vurdurmaya..
vurdurma konusunda çok istekliydim bunun için randevu alıp sıraya girmek de istedim ama senin daha önce pozitif sonucun var sen vurduramazsın dediler. vurdurmak için mecbur ekim'i bekleyeceğim şimdi. ekim gelsin ilk işim vurdurmak olacak.
Vurmuyorlar, ssk istiyorlar.
Akşam 21:20'ye randevu aldım. ilk dozu vuruduracağım nasipse.
vurdurdum, olsa yine vurdururum.
görsel
sorudur. ne kadar vurdurmaya meyilli tipler var insan gerçekten hayret ediyor.
görsel
vurdurmayacağım.küresel güçlerin oyunu bu bence. olabildiğince kaçmak istiyorum .
Alman’a vurdurdum, tadı damağımda kaldığı için önümüzdeki ay bir doz daha vurduracağım diye cevaplayabileceğim soru. Şifalı vuruyor diyolla.