bugün

An itibariyle akp nin manisa mitinginde kalabalığın hep bir ağızdan söylediği sözdür.
pensilvanya'nın nerede olduğunu dahi bilmeyen bir kalabalık tarafından dile getirilmekte olan slogan.
miting alanına girerken halka öğretilen sloganlardan bir tanesi olmakta birlikte pensilvanya da kimin olduğunu bilmeyenlerin söylediği slogandır.
akşamdan kalanların sloganı. siz bu kafayla ancak yatakta altınızda yatana vurursunuz..
pensilvanya'nın ne veya neresi olduğunu bilmiyen, eminim ki bir çoğunun "vur vur inlesin penisin dinlesin" olarak alğıladığı ve söylediği slogandır.
"Pensilvanya ne gı?" diyerek kılcal damarlarını yakan en az 50 bacı gösterebileceğim mitingdir.
çok değil, iki üç sene önce seçimler için pensilvanyanın dualarını isteyen adamların attığı slogan.

1984'e gönderme yapan bir milyonuncu kişi olacağım şu an ama bunu söylemek zorundayım. orada geçmişin değişebilirliği diye bir şey var. okyanusya her zaman ya doğu asya ile ya da avrasya ile sürekli savaş halinde. ne zaman düşman değişse, tarihe sünger çekiliyor, sanki şu anki düşmanla hep düşmanmış gibi, şu anki dostla da hep dostmuş gibi davranılıyor. eski gazeteler değişiyor ve sonuç olarak da geçmiş değiştirilmiş oluyor!

tam da o durumdayız şu an. sayın başbakan, madem bu adam çakma alimdi (o zaman da bizlerbunu söylüyorduk), madem bu adamlar devletin her mertebesine sızmışlardı (onu da söylemiştik) bu zamana kadar neredeydin? 12 senede mi anlayabildin sen bunu? hadi bunları yeni öğrendin. yahu el insaf, adamın abd'de oluşunu getiriyorsun sürekli gündeme. yeşil kart başvurusuna imza çakanlardan bahsediyorsun ha bire. peki bunu da mı yeni öğrendin yahu? adamın abd'de olduğunu da mı yeni öğrendin?

çok samimiyetsizsin sayın başbakan. ama bu millet görüyor tüm bu samimiyetsizliklerini. onu da unutma. birden değil ama yavaş yavaş çekecekler desteklerini senden.
Got kili mitinglerinde su siralar duyabilecegimiz seksopolitesi yuksek olan cumle.

Bakiyorum tekbir getiriyor ardindan vur vur inlesin diyor bune lan ?.

Daha dune kadar fetoya domalirken simdi aktif mi oldunuz amk.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.