bugün

12. nesil silik muhtemelen kendi hesabını silip gitti neden acaba.
Ay oha filan oldum yani.
Vay anasını bir tane meriçten bozma kambur yanına 8-9 tane oynak paçozu almış tek başına adama saldırıyorlar.
Hadi kardeşim, belgelerle Ss lerle açıklama bekliyoruz.
Bizim de işimiz gücümüz yok sonuçta.
Sözlüğü favelaya çevirdiniz anasını satayım helak olursunuz yakında.
Vay anam serhat neler dönmüş ya.
fakirin bu dünyada yeri yok savunanı da yok dedirten yazarı. hakkında iddialar var ne kadar doğrudur bilinmez lakin iddaayı ortaya atan alkolik eğer alllah birdir dese o dediği için tövbe haşa düşünürüm. buradaki kişilerde bilip bilmeden adamın günahını almasın size ne amk ortamın ahlak bekçisi misiniz.

son olarak başlığı uplayan kişi alkolik oldum un feyk hesabı anlaşılan.
Bunların hepsi bir a.m içinmi? Avcının da avın da a.mının orta yerine koyayım. S.iktiğimin oksijen israfları.
Yıldızların altında kezosu doğru söylüyor.
Travela lan seni niye uyarıyorlar ki sen de arada yalan sıkıyorsun millete.
Bu sözlükte ki bir saf ben miyim yahu?

Müge anlı'ya dönmüş burası, vay be ne hayatlar var..
traveler, uzaktan yazmayıp kanıtlarını koyacaksın ortaya.

Route 66 yı savunan bir hemcinsimde sarımsak kadar beyin yoktur yoksa. Herkes anlattı bak ne dolaplar çevirdiğini. Bir sen çıkıp savunuyorsun. Kanma şu çocuğa, 5 yıldır sayısız kez uyardık sözlük kadınlarını.
adam ekmeğinin peşinde. yalan söylemiş falan orası beni ilgilendirmez. ama buradakilerden hatta onu eleştirenlerin çoğu daha sinsice oyunlar düzenliyorlar buna emin olun.
Ceo'yum diye mi kekliyormuş kızları? Ve kızlar da kanıyor muymuş buna? Yahu hepimize işsiz insanlarız burda, işkur'un bekleme salonu gibi burası.
Bak bak koskoca ceo gelip burda yazma yücegönüllülüğünü gösterip bizi ihya ediyo... Gözlerim doldu.
(bkz: route 66)

attığı tüm yalanlar, insanları nasıl kandırdığı bu gece bir kez daha ortaya çıktı. Zamanında çok uyardık yine uyarıyoruz. Bu kişiden uzak durun, attığı mesajlara kanmayın. Kendisinin tek amacı sözlük kızlarından nude fotoğraf almak ya da whatsappa geçip kamerada soymaya çalışmaktır.

Kendisi evlidir, boşandım laflarına kanmayın. Otelde ceo'yum falan filan hepsi yalan. Kendisiyle ilgili alkolik oldum un açtığı başlık kaldırıldı az önce ama bu entry burada dursun en azından.
Sana başlık açıcam demiştim. Bak ben sözümü tuttum. Sen ve senin gibi piç kuruları için.

(bkz: route66 denen piç kurusu gelsene buraya)
uludağ sözlüğün kesinlikle en karaktersiz insanı.

kiminle ne halt ettiği umurumda değil. kulağıma dedikoduları geliyor. beni hiç alakadar etmez özel yaşamı da, bu elemanın route66 olduğunu az önce öğrendim ve üzüldüm.

aha bu da kim olduğunun belgesi;
görsel

bu karaktersiz adam silinip gitmeden önce "abi abi" diye mesaj atıyordu, "abi belgrad'a beklerim" diyordu. (orada bir otelde çalışıyormuş, bu da beni hiç ilgilendirmez tabi)

bu nicki alıp gelmiş ilk bana saldırdı, tabi hiç cevap vermedim karaktersize. nick arkasına saklanan hiçbir karaktersize cevap vermem, o seviyeye inmem.

dediğim gibi, sen karaktersiz eziğin tekisin, bana göre senin karaktersiz oluşun buradaki ilişkilerinden dolayı değil, bir karaktere sahip olamayan ezik biri olduğundan dolayıdır.

ulan daha düne kadar abi abi dediğin adam sana ne yaptı da gelip iftiralar atıyorsun aklın sıra beni provoke etmeye çalışıyorsun ki sen? sen ve senin gibiler benim burnumu sildiğim selpak bile olamazsınız, bu bir kez daha kanıtlanmış oldu böylece.

hadi şimdi git başka bir nick al ve gel ilk yine bana saldır olur mu ezik seni.

ya göründüğünüz gibi olun, ya olduğunuz gibi görünün.
delikanlı olun lan birazcık delikanlı. bu kaçıncı rezil oluşunuz yalancılar sizi.

insanlara yalan söylemeyin de delikanlı olun birazcık klavye arkasına saklanan ezikler sizi.
An itibari ile popi olan yazar.
Tokatçı olduğu ve keriz silkelediği iddia ediliyor.
görsel
Tüm yazılarına bakınca düşük ıq sorunu olduğuna ikna oldum.
içkilerimi gönder yoksa biliyorsun sen gerisini.

3 koli yeni rakı, 3 koli jack daniels, 3 koli bacardi, 3 kasa da bira.
Çok yetenekli ve dassakli bir yazar
Yedirmeyiz.
hayatı gt r olan şahıs.

ara ara nikini görüyorum vr38 bize tanıdık kodlardan allahallah diyorum hani birleştiremiyorum geri kalan nikiyle ne alaka diyorum son girisinde belli oldu her şey.

bunu da şuraya bırakayım.