bugün

videoda görüldüğü üzeredir.

https://www.youtube.com/watch?v=ToNcGCz21wA
kalıp farkının es geçilmemesi gereken kaza.

volvo sağlam araba orası kesin de işte suv modeliyle küçük kompakt araba çarpışınca fark olması doğal. onu geçtim gül gibi xc90'a yazık olmuş la. daha yeni çıktıydı..
olaydan anlaşıldığı üzere kasa sağlamlığı yetmiyormuş. aga o tekeri naylon iple mi bağladınız o ne öyle fırlamış gitmiş. bir volvo hayranı olarak gözümde volvo'nun düşmesine sebep olmuştur. renault zaten kartonpiyerden yapılıyor da volvo'ya yakışmadı aga.
her iki tarafın da bahtsız olduğu kazadır. renault sürücüsünün euro ncap testinde 100 puan alan bir araca çarpması ile daha yollarda göremedeğimiz veya tek tük şansa gördüğümüz volvo xc90'ın pazara girer girmez kazaya karışması diye açıklayabiliriz. hani ilkokul ve lise ortamında yeni ayakkabı alırsınız da üstüne basıp siftah yaparlar ya, işte o hesap. allah'tan renault sürücüsü yaralı kurtulmuş...
ya şunu izleyip yorum yapan tiplere bakıyorum anlam veremiyorum. kepçe izleme genleriniz çoşmuş gene.

demek volvo gözünden düştü.

hmmm..
resmen parası az olan öldü. çok olan yaşadı. bu ne menem bi düzendir böyle. volvo xc 90 da tank yalnız beyler araç demeyelim.