1. 223.
    Güzel, estetik, konforlu bir arabadır. Ancak performansı da vasattır. fiyatı da emsallerinin çok üzerindedir. 10 yaşına gelmiş B6 kasanın bile temizi şu günlerde 80 bin tl civarlarındadır. Yeni kasalara hiç girmiyorum bile öyle fiyatlar yazıyorlar ki sanki s serisi alıyoruz. Demem o ki passat fiyatına çok daha iyi arabalar alınabilir. Ya da daha ucuza passat denginde arabalar alınabilir. Al sat yapacaksanız veya tüm paranızı arabaya bağlayacaksanız alınabilir. Ancak ben binmek için alıcam uzun süre satmam diyorsanız diğer d segmenti araçlara yönelmek daha mantıklı.

(bkz: mazda 6)
    (bkz: opel insignia)
    1 ... northeaster
  2. 222.
    Uzun yolda rahat sürüş konfor ve aylık çok km (10.000) katedenler için motor dayanıklılık performansı açısından mercedes ile kıyaslanmaz tabiki. Onun harici orta karar seviye üzeri bir alman aracıdır. ingiliz Fransız italyan araçlarına rahatlıkla tercih edilir. Özellikle passatın 6 ileri 4 çeker olan modeli seri ve en idealidir. 2. Eli tutulur kazandırır.
    1 -1 ... gazeloglu
  3. 221.
    Ülkede saray ahalisinde bolca bulunan eşek niyetine kullanılan alman sedan.
    ... ankdalton
  4. 220.
    Genel olarak fiyatı yürek ve aynı zamanda bel burkan klas sedan araba.

Firma sahipleri, direktörler genel olarak bu arabayı tercih ederler. Yani ben öyle gördüm en azından.
    1 ... rocko87
  5. 219.
    vw genin tüm modellerinde olduğu gibi ısıtıp ısıtıp makyajlayıp geçirdiği model. prestij ve lüks şeysi ama ne hikmetse halkın otomobili. yatırım aracı ben böyle bir marka değeri görmedim. alıyorsun binip binip karla satıyorsun. adamlar ne zaman fiyat listesini açsam güncelliyor habire zam. keriz silkeleme aracı. ford mondeo gibi uçan bir halı varken neyse fan ları beni döver möver fazla kurcalamayım.
    2 -1 ... minmimeranim
  6. 218.
    Guzel araba ama dsg olayı mi cozulmesi gereken bi olay sanzimanda problem çıktığında büyük masraflara yol açabiliyor.
    ... gurkan36033
  7. 217.
    Yanlış önerme 45 yaş altınında oldukça tercih ettiği araç. Benimde aracım passat. Ama bundan sonra tercih edermiyim hayır. Niye? Tasarımdan dolayı değil tabiki şekilci tip değilim, arabanın şekli güzel diye gidip araba almam. Donanım önceliklidir benim için ki passatla bütünleşmiş olan orta konsol saati makyajlı kasadan çıkarılmış. Bu bile benim için yeterli sebep yeni model almamak için. Üstüne donanım koyacağına eksiltiyor vw. Türkiyeye has bir durumda olabilir. Sonuçta ana distribütor ne isterse o geliyor.
    1 ... pompacisofu
  8. 216.
    genelde 45 yaşını aşmış kişilerin aldığı bindiği araba modeli.
    1 ... mersi
  9. 215.
    lümpen aracı.

mesela almaya gittiniz;

aracın en büyük özelliği şu: "satmak istediğinizde hızlı satılır!" denir ve diğer özellikleri sıralanır.
    ... pietro pacciani
  10. 214.
    yıllardan beri bütün serilerinde direksiyon simidinin çok kaliteli bulduğuma inandığım araba markası. nedense değişik bir havası var sanki.
    6 ... en asaletli duygularin adami